г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14

Хімпромівські «золоті рибки», Через перепони до перемог!

28 січня 2019 року відбулися змагання з плавання. Працівники із 16 цехів підприємства пірнули у воду, для того щоб довести свою неперевершеність. Бра­сом, кролем, батерфляєм учасники направлялися до фінішу за перемогою. Але стати кращим мусив хтось один.

Золото змагань у першості із плавання здобув цех гранульованого суперфосфату. Срібним призером став ЦЦКВП та А. Бронзу змагань отримав ЦСМД. Щодо особистого заліку учасників,то серед чоловіків перемогу здобув Олександр АНДРУЩЕНКО (ЦГС) його час склав 31.6 с. З невеликим відривом (31.9 с.) на другу сходинку потрапляє Володимир КОВБАСА (профком). І замикає трійку кращих ще один праців­ник ЦГС Вадим ШЕВЧЕНКО із результатом 32.6. с.

Серед жінок трійку призерів відкрила працівниця ОЦДТ Оксана ЧМИХ із результатом 45.2 секунди. На 6 секунд від неї відривається Тетяна ЗОЛОТАР (цех нейтралізації) і цим самим виборює срібло зма­гань. Ну, а перемогу в цьогорічному запливі здобуває Ольга МАЙБОРОДА працівниця ЦГС. Як бачимо, боротьба між цехами за перемогу у 60-ій Спартакіаді ПАТ «Сумихімпром» зростає тому бажаємо усім сил та запалу на шляху до перемоги.

Через перепони до перемог!

Ні в кого в світі не палають так очі, як в спор­тсменів. Вони випромінюють енергію, силу. Ніхто так не працює на результат, як спортсмени. І не важливо чи це професіонал, чи любитель, у них є спільна мета – перемогти себе самого, досягти тих цілей, які ще вчора здавалися нереальними.

Саме за таким принципом діють спортсмени на­шого підприємства. Кожну спартакіаду вони нама­гаються не просто перемогти, а перевершити себе. І поки що їм це добре вдається.

2 лютого 2019 року пройшли змагання з лижних перегонів. У цьому році до цього екстремального виду спорту долучилося 16 команд із цехів і відділів. Перемети, відлига, вітер — ніщо не могло завадити нашим лижникам на шляху до фінішу. Відзначилися ці змагання високою явкою спортсменів-ветеранів, які уже протягом десятків років залишаються відданими лижниками. Так, у лижних перегонах взяли участь Тетяна ДОНЕЦЬ (нейтралізація), Сергій ОСОКІН (ЦЦКВП та А), Віктор ДЕНИЩЕНКО (ЦГС), Алла КАРПЕНКО (ОЦДТ). Гарний приклад спортивної активності для молоді.

У командному заліку першу позицію посіли спор­тсмени ОЦДТ, на другій сходинці – ЦСМД, третю позицію виборола команда ЦГС.

Задану дистанцію в 3 км з найкращим результа­том серед чоловіків подолали:

1 місце — Геннадій НІКОН (ВО) – 6 хв. 32 с.;

2 місце – Володимир ТКАЧЕНКО (ЦЦ КВП та А) – 8 хв. 30 с.;

3 місце – Олексій СКІТЕЙКІН (ОЦДТ) – 8 хв. 37 с.

В особистій першості серед жінок місця розподі­лилися наступним чином:

1 місце – Лариса КОТЕНКО (ЦСМД)– 11 хв 03 с;

2 місце – Тетяна ПАЛАМАРЕНКО (з/управлін­ня)– 11 хв 24 с;

3 місце – Інна БОЙКО (ЦГС) -11 хв 30 с.

Щодо жіночої категорії, то Ларисі КОТЕНКО вдалося встановити новий рекорд підприємства з лижних перегонів. Вона подолала дистанцію за 11 хв. 03с. із чим її й вітаємо.

Усі переможці змагань отримали грамоти й за­охочувальні премії, а рекордсменці було вручено сертифікат встановленого спортивного рекорду ПАТ «Сумихімпром». Лижні змагання — одні з най­популярніших у Спартакіаді. Вони — наймасштаб­ніші, адже окрім спортсменів приїжджають групи підтримки, які потім мають можливість «власно­руч» побувати на місці лижників.