40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Капітальний ремонт у СКЦ-4, Безпека – понад усе

Конкуренція та нові гравці на ринку хімічної продукції змушують здійснювати модернізацію устаткування та удосконалення виробничого процесу.

У результаті зусиль, спрямованих на модернізацію, зменшується собівартість продукції, поліпшується її якість, і це дає змогу тримати вигідні позиції на ринку, збільшуючи кількість споживачів та розширюючи асортимент продукції.

Згідно з наказом по ПАТ «СУМИХІМПРОМ» про­водиться капітальний ремонт у СКЦ-4, який три­ватиме до середини грудня. Востаннє капітальний ремонт проводився три роки тому. За словами на­чальника цеху Петра ЗАБАРИ в цеху ведуться очис­ні роботи, демонтаж зношених частин обладнання та їх заміна. Окрім ремонту проводиться будівництво нової, першої промивної башти, а також газоходів, захищених від корозії вогнетривким та кислото­тривким захистом. Газоходи проложені від пічного відділення до нової башти та до другої промивної башти загальною довжиною близько 80 метрів.

«Башта зводилася протягом 2017-2018 років, одночасно з цим підводилися до неї і газоходи. Протягом весняно-літнього періоду проводилися роботи із захисту газоходів від корозії та футеровка башти.

«Сьогодні робо­та по підключен­ню башти в схему знаходяться на за­вершальній стадії», — зазначив Петро Миколайович.

По всіх відділен­нях цеху вико­нується великий масштаб ремонт­них робіт, а саме: ремонт збірників, башт, котло-пічних агрегатів, нагрівачів, насосів та іншого обладнан­ня цеху. У виконанні робіт разом із цеховим пер­соналом СКЦ-4 беруть участь ремонтні бригади ЦЦР, РБЦ, РМЦ та електроцеху, а також бригади підрядників із міста Запоріжжя.

Після капітального ремонту СКЦ-4 планує виро­бляти продукції за добу на 100 тонн більше.

Безпека – понад усе

Управління підприємства постійно дбає про безпеку на виробництві. Адже немає нічого ціннішого на світі за людське життя. Служба охорони праці та цивільного захисту з цього приводу постійно про­водить різні навчання, конкурси й вимагає неухильного виконання правил безпеки.

З 01 по 31 жовтня на підприємстві проходив огляд — конкурс протипожежного стану об’єктів із підго­товки їх до роботи в осінньо — зимовий період, результати якого були підведені на очній оперативній нараді. Перше місце посів цех сірчаної кислоти №4, начальнику цеху вручено почесну грамоту. Другу щабель займає ЦФК, а третє місце між собою розділили ЦЦР і ЦВП та К. Цехи призери також відзна­чені грамотами.