40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Книга – каталізатор прогресу

Якщо вам хочеться завжди почуватись добре, підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення, знайдіть час для читання — саме воно сприяє цьому. А якщо вам потрібна спеціальна фахова література – звертайтеся до науково-технічної бібліотеки ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Книжковий фонд бібліотеки – кілька тисяч екземплярів та 300 правил, які розподілено на 304 тематичні розділи. Користувачами хімпромівської бібліотеки є 40 структурних підрозділів, а книги та правила на руках у 280 абонентів. За останні 10 років понад тисячу хіміків скористалися послугами бібліотеки.

Історія створення науково-технічної бібліотеки заводу бере початок ще з часів розбудови «Сумихімпрому». Тоді ще діяли пересувні бібліотеки, які переміщалися із цеху в цех. Згодом створили книжковий фонд у МінДіПі, а в 2000 р. бібліотека переїхала до приміщення ДОРУ, на 3 поверсі, де знаходиться донині.

Заводська бібліотека вважається спеціальною, адже її завдання – забезпечувати працівників підприємства книгами виробничої тематики та правилами з охорони праці, експлу­атації електротехніки тощо. Наразі в постійному обігу знахо­дяться більше тисячі різних книжкових видань.

– Останнє поповнення бібліотеки було не так давно – у 2018 році ми отримали навчальні посібники правил з охорони праці, по яким проходять заняття у нашому центрі навчання персоналу, –розповідає завідувач НТБ Тетяна ШОВІКОВА.

Найбільш читаючими підрозділами підприємства є ОЦДТ, ЦВТК, електроцех та заводоуправління. А до п’ятірки найак­тивніших користувачів бібліотеки увійшли:

Марина КУЩ (ЦВТК) за час своєї роботи прочитала 150 книг заводської бібліотеки.

Ніна СЕМКІВ (ЦВТК) проявила інтерес до читання 121 підручників.

Олексій УСІК (ВГМ) має у читацькому формулярі перелік з 75 книг.

Вячеслав КІРНИЙ (ПКВ) користувався 59-ма книжкови­ми виданнями.

Тетяна ЛУК’ЯНЕНКО (ПКВ) має на своєму читацькому рахунку 42 книги.

Якщо і ви принагідно згадали, що пора взяти пару книг для вивчення чи освіжити в пам’яті теоретичні знання, зверніть увагу коли саме працює заводська бібліотека.

Графік роботи

науково-технічної бібліотеки:

Понеділок-п’ятниця:

10:00-12:00

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Раритетні видання нашої бібліотеки

датуються 1897 роком

 

Завідувач бібліотекою

Тетяна ШОВІКОВА