40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Компетентні та досвідчені професіонали, Родинна справа

Саме так можна охарактеризувати майстрів, які здобули або підтвердили звання «Майстер 1 класу» та «Майстер 2 кла­су». Цьогоріч до переліку увійшли 34 майстри з 18 виробничих підрозділів підприємства. У колективі централізованого цеху контрольно-вимірювальних приладів та автоматики відзначи­лися майстер виробничої дільниці (з ремонту та обслуговування КВП та А основних цехів (ОЦДТ) Олександр КОЗИНЕЦЬ та старший майстер (з ремонту та обслуговування КВП та А основних цехів (ЦСМД) Володимир ЗЕМСКОВ.

Олександр Михайлович працює на підприємстві майже 40 років. Починав практичне пізнання особливостей роботи приладів та ви­конавчих механізмів хімічного виробництва у цеху фторсолей, зго­дом перейшов у «титани», де працює і дотепер 35-й рік поспіль.

– На мою трудову долю випав досвід консервування виробни­цтва фторсолей та пуск виробництва двоокису титану №1, – розповідає Олександр КОЗИНЕЦЬ. – А вже потім рік за роком реалізовували численні реконструкції на виробництві: автома­тизація відділення розкладу ільменіту, густиномірів, встанов­лення сучасних приладів вимірювання, кількаетапний період впровадження у виробництво прес-фільтрів. Це все потребує максимальної консолідації зусиль усього персоналу – як ремонт­ників, технологів, так і спеціалістів КВПтаА. Адже парк при­ладів КВПіА досить об’ємний та розгалужений і від його чіткого функціонування залежить раціональне та правильне ведення технологічного процесу виробництва.

Ще одна зона відповідальності Олександра Михайловича – охо­рона праці, оскільки він є старшим громадським інспектором з охорони праці в цеху. Тому принагідно звертається до працівників відповідально ставитися до інструкцій з охорони праці й неухильно керуватися ними у повсякденній роботі.

Звання «Май­стер 1 класу» Олександр КО­ЗИНЕЦЬ отримує вже втретє. Також у своєму активі відзнак він має звання «Заслуже­ний ветеран праці ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ», був зане­сений на заводсь­ку Дошку пошани, відзначався Подя­кою Сумської об­ласної ради.

Володимир ЗЕМСКОВ прийшов у ко­лектив сумських хіміків відразу після армії, у 1984 році. Мо­лодого слюсаря КВПтаА відпра­вили освоювати на той час нове виробництво з нефтор ених фосфатів.

– У нас була гарна брига­да під керів­ництвом бригадира Миколи Борисовича ШАЛІ­МОВА та майстра Валентина Вікторовича РАДІОНОВА. Завжди надійною підтримкою для молодих спеціалістів був головний приладист Ана­толій Опанасович НІКУЛІН – згадує Володимир Олександрович. – Цех якраз виходив на пускову по­тужність. Виробництво було оснащено найсучас­нішим обладнанням. Досвід роботи у цьому цеху з багатопрофільним устаткуванням та професіо­налами своєї справи став мені у нагоді в подальшо­му професійному сходженні.

Близько 20 років Володимир ЗЕМСКОВ працює в цеху складних мінеральних добрив. За цей час він ак­тивно долучався до проведення різноманітних техно­логічних реконструкцій в цеху, пов’язаних з переходом на випуск нових марок мінеральних добрив, введення в експлуатацію нової пакувальної машини, оснащення виробництва сучасними засобами вимірювальної тех­ніки тощо.

– Зараз на абсорбції встановлюємо нові зразки вимірювальної техніки, минулоріч працювали над реконструкцією управління технологічним проце­сом по першій черзі, де замінили електронно-об­числювальні машини на сучасні контролери, що значно полегшує роботу технологічному персоналу цеху, – додає Володимир Олександрович.

Володимир ЗЕМСКОВ десять років носить почесне звання «Ветеран праці ПАТ «СУМИХІМПРОМ», а от звання «Майстер 2 класу» отримав вперше.

Щиро вітаємо майстрів-хіміків з відзнаками і бажаємо професійних та життєвих перемог, поваги і вдячності у колективі, миру, добра та благополуччя!

Присвоєно звання «Майстер 1 класу»

Владислав ЖУКОВ (ЦЦР)

Дмитрій СЛІПНЬОВ (ЦЦР)

Підтверджено звання «Майстер 1 класу»

Максим БРИЧЕНКО (ЦВПтаК)

Олексій БУГАЙ (залізничний цех)

Віталій ГУБАРЬ (ОЦДТ)

Вадим МИХАЙЛИЧЕНКО (ОЦДТ)

Роман РУДИКА (ОЦДТ)

Юрій КИСЛЯК (ЦЗП)

Олександр КОЗИНЕЦЬ (ЦЦ КВПтаА)

Віталій ЛЕВЧЕНКО (ЦСМД)

Володимир РИБЕЦЬ (ЦСМД)

Сергій ЛИТЮГА (цех нейтралізації)

Володимир МАТВІЄНКО (СКЦ-4)

Сергій МОСКАЛЕНКО (котельний цех)

Олександр РОКИТЯНСЬКИЙ (СКЦ-5)

Віталій ЧЕРНЯКОВ (СКЦ-5)

Олексій РЯБЦЕВ (електроцех)

Присвоєно звання «Майстер 2 класу»

Олексій ГЕРАСИМЕНКО (АТЦ)

Олександр ДЮБЧЕНКО (електроцех)

Володимир ЗЕМСКОВ (ЦЦ КВПтаА)

Євген КІПТЕНКО (ЦГС)

Олександр ЛОБОДА (ЦФК)

Ольга МАЙБОРОДА (ЦГС)

Станіслав МОЗГОВОЙ (ЦКСК)

Олександр ПИРОГОВ (РБЦ)

Віталій ПОЛОВИНКА (цех нейтралізації)

Роман РЕЗНІК (ОЦДТ)

Сергій СКРИННИК (ЦЦР)

Юрій ТРОШЕЧКО (РМЦ)

Вячеслав ФЕДОРЕНКО (ОЦДТ)

Віталій ШАРКО (СКЦ-4)

Роман ЩЕРБЕНКО (ЦСМД)

З нагоди дня хіміка

оголошується

Подяка директора виконавчого:

БАБАКУ Олександру Олексійовичу

БЕЙКУНУ Дмитру Сергійовичу

БОЙКУ Григорію Івановичу

БОЯРЧУКУ Віталію Миколайовичу

БУГАЮ Сергію Олександровичу

БУРАВКОМУ Миколі Олександровичу

ВЕЛИЧКО Тетяні Вікторівні

ВОСКОБОЄВІЙ Людмилі Миколаївні

ГАЦЕНКО Людмилі Василівні

ДЕМ’ЯНЕНКУ Яну Вікторовичу

ДЕРЖАВЕЦЬКІЙ Тетяні Василівні

ДЕРМЕЛЬОВУ Валерію Володимировичу

ДЯДЮШКА В’ячеславу Васильовичу

ЗАКОРКО Олександру Володимировичу

КИСЛОМУ Сергію Миколайовичу

КОКОТЕНКУ Віктору Івановичу

КОСТЮЧЕНКО Людмилі Борисівні

КОШИЛЮ Миколі Анатолійовичу

КОШМАНУ Павлу Леонідовичу

КРАСУЛІ Юрію Віталійовичу

ЛАВРИНОВИЧУ Володимиру Ананійовичу

ЛІСНИЧОМУ Роману Миколайовичу

МАЗНОМУ Олександру Миколайовичу

МАРТИНЮКУ Олександру Костянтиновичу

МАРУСИЧЕНКУ Леоніду Михайловичу

МІЩЕНКУ Віктору Вікторовичу

МИХАЙЛИКУ Юрію Володимировичу

НЄМЦОВУ Віталію Сергійовичу

НОСАЧОВУ Сергію Володимировичу

ПАНІНІЙ Наталії Владиславівні

ПІСТРЕНКУ Сергію Володимировичу

САВЧЕНКО Світлані Іванівні

СИМОНЕНКУ Олександру Анатолійовичу

СІРЯЧЕНКУ Миколі Федоровичу

СКЛЯРОВУ Олексію Володимировичу

СОРОЧЕНКУ Ігорю Владиславовичу

ТКАЧЕНКУ Віктору Івановичу

ТКАЧЕНКУ Миколі Вікторовичу

ТІТАРЕНКУ Валерію Миколайовичу

ШЕЙКО Наталії Іванівні

ШКАДЬКУ Андрію Миколайовичу

Родинна справа

Цьогорічний День хіміка для родини Артема та Мари­ни ГОЛОБОРОДОВИХ – особливий. На підприємстві вони працюють вже багато років поспіль, а цього року обоє удостоєні звання «Ветеран праці ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ»

Артем ГОЛОБОРОДОВ в колективі хіміків з 2001 року, працює в цеху по виробництву складних мінеральних до­брив майстром зміни з відвантаження готової продукції. Його дружина Марина – машиніст кратцера цеху грану­льованого суперфосфату, має стаж роботи на заводі май­же 20 років. Разом подружжя виховує двох синів.

– Так вийшло, що Хімпром давно вийшов із сприй­няття як просто «місце роботи», – говорять Артем та Марина. – Ми часто вдома обговорюємо робочі пи­тання, в нас багато друзів та знайомих хіміків, ми щиро переймаємося проблемами заводу і вболіваємо за те, щоб «Сумихімпром» працював стабільно і на повну потужність. Саме тому і День хіміка став практично сімейним святом, адже бути хіміками – це наша родинна справа.