40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Лижний бум, Гра на логіку, Перспективи на перемогу

Якщо ви не пробували кататися на лижах або ваш дитячий досвід був невдалим у цьому виді спорту, то настав час спробувати знову.

23 грудня 2018 року почала роботу лижна база ПАТ «Сумихімпром». Лижі – найпопулярніший зимовий відпочинок. На нашій лижній базі можна зустріти людей від малого до великого. Тут з радістю катаються як професіонали, так і любителі з новачками. Це чудове місце, де мож­на розважитися, відпочити й з користю провести день.

Найбільша активність відпочиваючих припа­дає саме на вихідні дні. Розпочинаючи з восьмої години ранку на нашій базі вже припарковано десятки машин, у кімнаті прокату спортивно­го інвентаря збирається довга черга бажаючих провести активний відпочинок. Наші спортивні інструктори Сергій НАБОЙ­ЧЕНКО та Іван ДОНЕЦЬ із радістю підіберуть вам належний інвентар, до­поможуть в його опануванні. Вони поді­лилися з нами, як обрати лижі, взуття, палиці, щоб відпочинок був у задово­лення. Початківцям радять брати лижі на 20 см. коротші від їхнього зросту. Для перших спроб краще обирати ширші лижі, бо ними легше керувати, ніж вузь­кими. Спеціальне лижне взуття варто приміряти і постояти в ньому певний час, аби звикнути. Якщо взуття не тис­не, а пальці ніг вдалося випрямити, то можна брати. Новачкам варто обирати м’які черевики — вони комфортніші. Щоб обрати палиці, треба взяти їх і зігнути руки в ліктях — палиці мають торкатися підлоги.

Хіміки відпочивають тут колективами та ці­лими родинами. Ми зустріли, лаборанта цеху водопостачання, Любов ВІРОВЕЦЬ, яка поділи­лася з нами емоціями від відпочинку: « Відвідую цю лижну базу понад 20 років. Ось зараз заохо­чую і дітей проводити активно вихідні саме тут. Найбільше мені подобається, що інструктори з відповідальністю ставляться до роботи, завжди підберуть потрібний спортивний інвентар, якщо потрібно замінять його. Спортсменів — любителів тут проінструктують, як належне, спортсменам- новачкам допоможуть стати на лижі й навчать їх правильно експлуатувати. Ніколи не зраджую нашій базі, усім знайомим і друзям рекомендую саме тут відпочити, бо це і корисно, і приємно».

Тут можна знайти лижі і для найменших. Ба­гато хіміків беруть з собою дітей, адже це гарне місце провести час разом та з користю для здо­ров’я. Лижний спорт приносить велику користь для розвитку дитини – це правильне формуван­ня дихання, загартовування, зміцнення серце­во-судинної системи, розвиток м’язів.

На базі можна зустріти не тільки працівників нашого підприємства. Активні відпочиваючі влаштовують для себе веселі гонки по казковому зимовому лісу лижної бази. Так, ми познайоми­лися із веселою молодою компанію, яка поділи­лися з нами секретом, чому вони полюбили саме нашу базу. «Ціна адекватна й демократична. Ін­вентар завжди сухий, що є дуже важливим для комфортного відпочинку. А ще після проход­ження лижні тут можна насолодитися грою в настільний теніс».

Виснажені, повні емоцій і снігу за

пазухою, любителі лижного спорту радісно по­вертаються у теплу роздягальну, де мають мож­ливість зігрітися після морозної прогулянки. Тут є кімнати для відпочинку, де можна відновити свої сили.

Не баріться, збирайте компанію і поспішайте насолодитися активним відпочинком у казко­вому лісі.

Гра на логіку

Спортивне життя підприємства 2018 року завершилося підведенням підсумків у змаганнях із шахів і шашок.

20 грудня 2018 року в актовій залі ЦЦКВП та А відбулися змагання із шахів і шашок. Завдяки цим інтелектуальним іграм розвивається логіка, розширюється кругозір, і як результат — легко вирішуються важкі завдання. Особливо приємно, що цими інтелектуальними іграми активно цікавляться наші працівники. Тож за гральною дошкою ви можете зустріти електрика, слюсаря, начальника цеху, спортивного інструктора та інших працівників.

В умінні продумати гру на кілька кроків уперед, побудувати стратегію змагалися представники 15 структурних підрозділів ПАТ «Сумихімпром». Спочатку визначили лідерів у шаховому турнірі, а кількома днями пізніше стали відомі лідери змагань із шашок.

Уже вдруге непереможними в шахах і шашках ви­являються представники колективу ЦЦ КВП та А, які здобули перемогу в обох турнірах. Їх можна на­звати кращими стратегами підприємства. На другій позиції у змаганнях з шахів – команда ОЦДТ, третє місце виборола команда РМЦ. Срібні призери зма­гань із шашок – ЦГС, на третій сходинці – команда ЦЦР. Що ж, вітаємо усіх учасників і бажаємо їм по­дальшого розвитку й великих перемог.

В особистій першості шахового турніру призові місця вибороли:

На змаганнях з шашок свої лідери:

Перспективи на перемогу

Неймовірно насиченим виявився 2018 рік для на­ших футболістів. Вони переживали перемоги й не­вдачі, ставали чемпіонами й аутсайдерами. Про­понуємо вашій увазі огляд футбольних матчів за участю команди «Сумихімпром – СДПУ».

10 листопада 2018 року розпочався зимовий Чемпіо­нат міста Суми з футзалу, який було розбито на 3 групи: Перша ліга, Вища та Суперліга. Не дивно, що команда нашого підприємства, яка вже давно показала майстер­ний рівень гри, бере участь саме у Суперлізі. Чемпіонат проходить у 3 кола, одне із яких вже позаду. Пропо­нуємо ознайомитись із його результатами. У першому колі команда «Сумихімпром-СДПУ» зіграла 5 матчів, із яких один раз перемогла команду «CompService» (5-3), три рази зіграла у нічию: «Технологія» (2-2), « FoodCentre-СумДУ-2» (1:1), «Lex-VSK-Сумбуд» (4:4) та один раз зазнала поразки від команди «Рятувальник» із міста Ромни, яка є учасником Першої ліги Чемпіонату України. Хід гри був доволі цікавим, адже наша команда спочатку лідирувала із рахунком 1:0 та 2:1. Наприкінці гри команда «Сумихімпром-СДПУ» не витримала на­пруги і віддала першість «Рятувальникам». Гра закін­чилася із рахунком 2:3. Та все ж наша команда має всі шанси на перемогу, адже попереду ще два кола гри.

Незабаром стартує Кубок міста Суми, де нашою коман­дою-суперницею буде «Техно­логія». Команда «Технологія» є неодноразовим переможцем Чемпіонату м. Суми та по­стійним учасником Чемпіона­ту України серед команд Дру­гої ліги та Кубку України.

На жаль, сезон Кубку Украї­ни для наших футболістів закінчився. Одержавши пере­могу на виїзній грі над коман­дою «Анреал-Atrix» (м.Київ) з рахунком 2:1, наша команда у матчі-відповіді зазнали поразки (4:2) і автоматично припинили боротьбу за Кубок України.

А ось Чемпіонат України серед команд Другої ліги для нас все ще триває. Усі учасники чемпіонату розбиті на 7 груп. Наша команда входить в 4 групу, в якій грає 4 команди: «Symbol» (Харків), «Технологія» (Суми), «Lex-VSK-Сумбуд» (Суми) та «Сумихімпром-СДПУ». На сьогоднішній день вже проведено дві гри. Перша гра пройшла на домашньому майданчику з командою «Symbol» (Харків) і закінчилась поразкою з рахун­ком 0:1. Друга гра з командою «Технологія» (Суми). Гра добігала кінця і мала закінчитися нічиєю, але за 4 секунди до закінчення матчу наша команда пропусти­ла вирішальний гол і зазнала поразки з рахунком 2:3. Щоб вирватися у фінал, команді необхідно у наступ­них матчах тільки перемагати.

У рамках підготовки до другої частини футбольного сезону наша команда зіграла 3 товариські гри. 15 січ­ня вони зійшлися на футбольному полі з командою «Динамо» (Суми) та перемогла її з рахунком 6:1. Дві гри провели з лідерами Першої ліги України коман­дою «FoodCentre-СумДУ». У перший товариській грі 11.01.2019 наша команда зазнала поразки з рахунком 1:4. У другій товариській грі, яка пройшла 16.01.2019, наша команда взяла реванш. З рахунком 6:4 їй вдалося перемогти команду «FoodCentre-СумДУ».

Усі матчі команди «Сумихімпром-СДПУ» проходять на майданчику спортивного комплексу ІФ СумДПУ ім. А.С. Макаренка та в легкоатлетичному манежі СумДУ. Нагадаємо, що футбольний сезон 2018-2019 року закінчиться у квітні місяці. Тому поспішайте підтримати наших футболістів, адже сила фанатської любові допомагає на шляху до досягнення перемоги. Дата і час проведення ігор будуть опубліковані на ін­формаційних дошках і в газеті «Хімік».