40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Майстерність та професіоналізм

За результатами щорічного рейтингу трудової успіш­ності нагороджено працівників,яким присвоїли почесні звання «Майстер 1 класу», «Майстер 2 класу» та «Кращий бригадир» ПАТ «СУМИХІМПРОМ».

Бригадирів та майстрів виробництва офіційно назива­ють керівниками першої ланки. Насправді це ті люди, хто стоїть на початку виробничого ланцюга успішної колек­тивної взаємодії. І від їх вміння організувати бригаду та змінний персонал великою мірою залежить кінцевий ре­зультат – вдалий капремонт, правильний технологічний режим, якісна готова продукція тощо. На особливому контролі й трудова дисципліна. При цьому важливо бути не просто керуючим та контролюючим органом у колек­тиві, а й мати авторитет, повагу, вміти знаходити спільну мову з підлеглими. Іноді це навіть важче, ніж механічне виконання буденних службових обов’язків. Але саме на людському взаємопорозумінні і тримається злагодженість роботи бригад та змін.

За самовідданість у виконанні службових обов’язків, вміння згуртовувати колективи навколо спіль­ної виробничої мети, головні спеціалісти ПАТ та профспілковий комітет дякували майстрам і брига­дирам під час урочистого нагородження. До вшанування майстрів і бригадирів підприємства долучи­лися: заступник директора виконавчого з виробництва та розвитку Костянтин ЄФАНОВ, голова об’єднаного профкому Наталія КОЛЄСОВА, директор з виробницвта Олег ДЕН­ЩИКОВ, директор з персоналу і соціальних питань Олег ТЕТЬОРКІН, заступник дирек­тора технічного Євген БУДЬКО, директор департаменту технічного Юрій КІПТЕНКО, заступник директора з охорони праці-начальник ВОП Владислав ДЗЮБА.

Більше фото з урочистого нагородження ви знайдете на сайті підприємства у розділі новин, або за QR-кодом.