40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Масштабні проекти будівництва та реконструкцій

 Традиційно з нагоди Дня будівельника ми вітаємо колективи ПАТ «СУМИХІМППРОМ», які дбають про належний стан виробничих об’єктів нашого підприємства та розповідаємо про головні реалізо­вані завдання і плани на перспективу.

 Серед важливих та масштабних проектів 2020-2021 рр. слід відзначити кількамісячний ремонт вихлоп­них труб СКЦ № 4, СКЦ №5 та ЦГС. Над ремонтами працювали бригади підрядних організацій, здійснюю­чи заміну конструкцій, закріплюючи ствол труби та майданчиків.

Щодо ремонту будівель та споруд, продовжуються роботи на виробни­цтві двоокису титану №2. Ремонтуються стіни складу готового продукту ЦСМД із застосуванням сучасних будівельних матеріалів. Відремонтовані галереї ОЦДТ, ЦЗП та ЦКСК.

Згідно затвердженого плану здійснюється антикорозійний захист мосто­вих кранів у складському господарстві та ЦЗП.

Серйозний план робіт по ремонту покрівель. За словами начальника від­ділу капітального будівництва Сергія БОЙКО, наразі виконано ремонт 80% покрівель із запланованих обсягів.

 – Здійснюють ремонт як із застосуванням руберойду, так і з використанням ПВХ-мембрани, сучасного матеріалу, який більш зносостійкий, – розповідає Сергій Вік­торович. – Відремонтовані покрівлі складу сипучих матеріалів складського господарства, будівлі сушильного абсор­бційного відділення СКЦ №5, споруди водогрійної котельні, сушки стис­неного повітря у ЦГС та ін. Зараз бригада ак­тивно працює над об­лаштуванням покрівлі з утепленням на виробни­цтві двоокису титану. У перспективі – застосо­вувати у роботі більше сучасних інноваційних матеріалів, які добре себе зарекомендували в екс­плуатації в специфічному виробничому середовищі.

  Адміністрація та профспілковий комітет ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ» вітають з Днем будівельника колектив будівельної служби підприємства.

Нехай втілюються в життя всі задумані плани та проекти, а невичерпна енергія дає наснагу на плідну роботу!

Міцної сімейної опори, кар’єрних висот та незламної вежі ідей!