40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


На вогняному рубіконі

Один із головних заходів місячника з охорони праці на підприємстві – весняні змагання цехових добровільно-пожежних дружин (ДПД).

Наприкінці квітня відбулися вже традиційні зма­гання з бойового розгортання цехових розрахунків ДПД. Змагання дають змогу перевірити пожежну го­товність цехових пожежних дружин, дисципліну та злагодженість дій у випадку нестандартної ситуації на виробництві. Перед командами стояло завдання пові­домити про пожежу за вказаним телефоном, виконати бойове розгортання, загасити осере­док пожежі вогнегасником та струме­нем води, влучаючи в конкретну ціль. Незмінний організатор змагань – воєнізований газопожежорятуваль­ний загін під керівництвом служби з охорони праці та ЦЗ.

На вогняний рубікон вийшла 21 команда структурних підрозділів підприємства. Найкращий час пока­зала команда котельного цеху, яка два роки поспіль посідала друге міс­це в змаганнях, а цьогоріч виборо­ла лідируючу позицію. Всі етапи випроб­увань команда успішно подо­лала за 49,4 се­кунд. На дру­гій сходинці – команда цеху фосфорної кис­лоти з результатом 49,9 секунд. Бронзовим призером, як і минулої весни, стала команда цеху з виробництва сірчаної кислоти №4. Їхній час – 51,7 секунд.

Трійка переможців нагороджена смачними призами, а також на них чекає грошове заохочення, передбачене умовами колективного договору ПАТ «Сумихімпром».