40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Накипіло…

9 жовтня 2018 року працівники ПАТ «Сумихім­пром» разом із профспілковим комітетом, вете­ранськими організаціями, освітянами, медиками та активними жителями міста підтримали акцію протесту до Всесвітнього дня дій за гідну пра­цю.

Мотив проведення даної акції — злиденний рівень життя більшості українців, постійне зро­стання цін на товари й паливо, проїзд у транс­порті; знищення вітчизняної економіки, комер­ціалізація бюджетної і соціальної сфери, масові виїзди українців за кордон. Учасники протесту колоною обійшли навколо площі Незалежності, зупинившись під стінами Сумської обласної дер­жавної адміністрації, де потім провели мітинг. Голова обласної профспілкової ради Тетяна ЄВ­ДОКИМОВА та голова Сумської міської ради Ветеранів України Микола БОНДАРЄВ зачита­ли основні вимоги населення, що повинні бути враховані під час прийняття Держбюджету на 2019 рік. Місцева влада не залишила цей процес без уваги. До учасників мітингу звернувся заступник голови ОДА Вадим АКПЕРОВ, який запевнив, що вони також розділяють погляди жителів на нинішню ситуацію й намагаються на неї вплинути.

Основними вимогами стали: збільшен­ня рівня зарплатні й пенсій, припинення зростання цін на товари споживання й комунальні послуги, урахування у ново­му проекті Держбюджету усіх пропозицій профспілок. Акція закликає Уряд країни почати діяти в інтересах свого народу, адже українці варті гідного життя в своїй країні!

17 жовтня 2018 року наш профспілковий актив взяв участь у Всеукраїнській акції протесту в місті Києві. Із різних куточків України прибуло 20 000 тисяч чоловік. Мітинг-хода розпочався із парку ім. Т.Г. Шевченка і продовжився вулицями: Во­лодимирській, Богдана Хмельницького, Хреща­тиком, через Майдан Незалежності, по Алеї Не­бесної Сотні й зупинився під Кабінетом Міністрів України. На жаль, до скандуючих людей із пред­ставників влади ніхто так і не вийшов.

Одразу після закінчення акції протесту делегація уповноважених представників від профспілкового віче провела в Кабінеті Міністрів України зустріч з Віце-прем’єр-міністром України, Головою НТСЕР Павлом Розенком. В обговоренні профспілкових вимог також взяли участь міністр соціальної політики України Андрій Рева, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, в.о міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, керівники департаментів міністерств різних секторів економіки.