40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Навчання територіальної оборони, Масляна з млинцями

На Сумщині систематично проводяться навчання бригад територіальної оборони, які створені з метою посилення оборонної здатності держави.

Цього року резервісти на спеціальних навчаннях збиралися вже тричі. До заходів з військової підготовки долучаються і працівники нашого підприємства, які входять до складу Сумського батальйону територіальної оборони.

Продовжуючи тему, зазначимо, що нині на контрактній службі в Збройних Силах України, Національній Гвардії України та Державній прикордонній службі перебувають 48 працівників нашого підприємства, з них три жінки – Ярославна ТКАЧЕНКО, Ірина КОВАЛЬОВА, Юлія КІЯНЕНКО (ЦВТК).

Масляна з млинцями

Колектив комбінату громадського харчування продовжує смачні традиції у їдальнях підприємства.

Традиційно хіміки з особливим передчуттям чекають тижня розмаїтих млинців, у ці дні навіть збіль­шується кількість відвідуючих в їдальнях.

Отож, цьогоріч кулінари КГХ випекли та продали 2156 млинців на будь-який смак. Усього 12 різновидів: з ліверним фаршем, дріжджові, з апельсинами, із згущеним мо­локом, з грибами та куркою, з печінкою та кашею, з маком та родзинками, з сиром та маком, з яблуками, зі свининою та цибулею, манні з повидлом,шоколадні зі згущеним молоком.

Масляний тиждень тривав з 9 по 12 бе­резня. За чотири дні у їдальні заводоу­правління хіміки придбали 1246 млинців, в їдальні ОЦДТ – 513, а в їдальні РМЦ – 397. Найбільше хімікам прийшлися до смаку млинці з апельсинами та куркою й грибами. Наступними в рейтингу вподобань – млин­ці з яблуками та з сиром і маком.

Хіміки дякують кухарям за смачну масля­ну зустріч весни і чекають нових кулінарних сюрпризів!