40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Перемога любить відчайдушних

Вихованець секції «Пауерспорт» ПАТ «Сумихімпром» своїм прикладом показав як вперто треба йти до перемоги.

Андрій АВРА­МЕНКО – гордість мами, Наталії Ав­раменко, яка вже понад 15 років пра­цює на нашому під­приємстві в ОЦДТ (комірник). Андрій з 12 років почав за­йматися спортом – спочатку футбо­лом, пізніше вирі­шив піти в зал. Мама завжди підтримува­ла спортивні вподобання сина, хоча й хвилювалася за випадки можливих травм, як це і властиво всім чуй­ним мамам…

Більше п’яти років Андрій ходить займатися до хім­промівської спортивної секції. Говорить, що надихнув його приклад Павла Могильнікова. Спостерігав за богатирськими іграми, мріяв долучитися до команди сильних і витривалих і теж підкорювати чемпіонські титули.

Перший виступ в юнацькій категорії приніс бажану перемогу на чемпіонаті з пауерліфтингу міського рів­ня. Хотілося йти далі і здобувати лідерство на вищих спортивних щаблях. З 2015 року Андрій Аврамен­ко підкорює спортивний олімп Чемпіонату України. За чотири роки посідав різні місця – четверте, третє, друге…І щораз не вистачало вправності і спортивно­го натиску, щоб довести, що перемога має бути в його руках! На цьогорічних змаганнях в Коломиї це врешті вдалося! Андрій продемонстрував високий результат – підняв 572,5 кг у сумі троєборств. Перемогу довелося буквально виривати з рук – і з рук суперника, і ціною своїх здертих до крові рук… Адже перемога любить відчайдушних, тих, кого не зламати екстремальними умовами. Отримана медаль чемпіона для Андрія особ­лива – як символ того, що мрії збуваються, але не самі по собі, а лише завдяки серйозній підготовці, старан­ням та готовності йти до мети всупереч всьому.

Нині 18-річний юнак готується до успішного висту­пу на Чемпіонаті України у жовтні, що стане стартом для можливості спробувати свої сили на Чемпіонаті Європи наприкінці року. Зичимо спортсмену досягну­ти бажаних висот!