40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Спортивний клуб ПАТ «СУМИХІМПРОМ» знову на вершині, Тріумф юних талантів

З 18 по 28 вересня проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу. Понад 400 силовиків з’їха­лися до Харкова щоб вирішити, хто ж все таки з них найсильніший. Взяли участь у змаганнях і працівнки «СУМИХІМПРОМ» та вихованці спортивної секції «Пауерспорт» СК ПАТ «СУМИХІМПРОМ». 14 спор­тсменів секції доводили всій Україні,що вони достойні носити звання чемпіон України.

І довели! Адже повернулися до рідного міста, заво­ювавши 11 медалей. Та не самими медалями просла­вилися наші силовики. Завдяки нашим спортсменам було встановлено нові рекорди України.

Директор спортивного клубу ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ» Павло МОГИЛЬНІКОВ став чемпіоном серед чоловіків у віковій категорії М-2(50-59 років) вагова категорія до 120 кілограм. А ще йому вдалося встано­вити цілих два рекорди України в жимі штанги лежа­чи — 183 і 183,5 кілограм. Ось так не словом, а ділом Павло Михайлович навчає своїх юних ви­хованців, подаючи їм приклад справжнього чемпіонства.

Загальні результати команди такі: 4 золо­тих, 1 срібна, 6 брон­зових медалей – із зма­гань трьохборства й 7 медалей з вправ: тяга стопова, жим лежачи, присідання.

Учасники дякують за підтримку адміністра­ції ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ», а також президенту федерації пауерліфтингу Сумської області Олегу ТЕТЬОРКІНУ!

Тріумф юних талантів

30 вересня 2019 року в місті Одесі пройшов 16 Міжна­родний конкурс-фестиваль виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови. Участь у ньому взяли юні представники ко­лективу «Дивослово», а саме Ніна БОНДАР і Вероніка КОВАЛЬОВА, до речі батьки Вероніки працюють на ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Дівчат­ка вразили примхливих гля­дачів Одеси талановитим ви­конанням сатиричних творів й отримали перемогу в кон­курсі. Журі подякувало за роботу керівнику колективу Тетяні КУЛАГО, батькам і маленьким талантам. Наші зірочки повернулися додому сповнені позитивних емоцій і вражень.

5 жовтня в місті Глухові пройшов міжрегіональний фестиваль мистецтв «YOUTH FEST». Театр «Місто С…» ПК «Хімік» був представлений в номінації «екс­периментального театру». Геніальна притча-вистава, яка поставлена за поетичними творами Ліни Костенко «Над берегами вічної ріки. ..» не могла не вразити гля­дачів. Міфічна, загадкова, заплутана атмосфера, яка панувала на сцені під час гри наших акторів стала та­ким собі «ноу-хау» фестивалю. Талановита постановка режисера Наталії ЧЕРКАСЕНКО спричинила справж­ній фурор. Жодної декорації, жодних помпезних ко­стюмів, жодних зайвих слів, лише жива гра акторів запали в душу глухівчан й членів журі.

Не дивлячись на високу конкуренцію, «Театр місто С…» був на крок попереду від своїх опонентів. Вітає­мо наших переможців із новими досягненнями, а ще з 9-ою річницею, яку вони з аншлагом і новими досяг­неннями зустрічали в Глухові!