40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Тест на обізнаність

Вперше на підприємстві провели тематичну вікторину серед старших громадських інспекторів, приурочену до Всесвітнього Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня.

За ініціативи служби з охорони праці, при сприянні профспілкового комітету, 18 квітня провели конкурс на знання основних питань охорони праці. До вік­торини долучилися 30 старших громадських інспек­торів структурних підрозділів підприємства.

Перед стартом конкурсу начальник ВОП Владислав ДЗЮБА запропонував громадським інспекторам оз­найомитися з навчальними фільмами, в яких йшло­ся про ключові застереження та основні порушення правил охорони праці на виробництві.

Вікторина включала в себе тестові завдання (всьо­го 56 запитань) на різні теми: «Основи гігієни праці», «Перша допомога при кровотечах», «Перша допомога при нещасних випадках». Результати тестів показали, що першу тему громадські інспектори з охорони пра­ці знають добре, а от з іншими двома вже вини­кали складнощі. Однак всі показали непоганий результат, сума набраних балів коливалася від 35 до 47.

Для трійки призерів профспілковий комітет підго­тував грамоти та заохочувальні премії. Виявилося, що троє учасників вікторини набрали однаково високу кількість балів – 47, тому нагороджували не призерів, а трьох переможців. Зазначимо, що незважаючи на однакову суму балів, один із учасників лідирував у часі – здав тестові завдання першим. Це Євген КІП­ТЕНКО (ЦЦР). Доповнили трійку лідерів Олег ІН­ДИЛО (ЦЗП) та Володимир КАБАНОВ (ВОПтаЗП).

Директор з охорони праці та ЦО Олександр ГРЕБЕ­НЮК вручив переможцям почесні відзнаки та подя­кував усім конкурсантам за участь у даному заході. Сподіваємося, різностороннє поповнення знань з охорони праці позитивно відобразиться і на повсяк­денному безпечному виробничому режимі.