40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Добро починається з тебе!

Добро почи­нається з тебе!

Чи задумувались ви колись над тим, скільки за день вам удалося зроби­ти добрих справ? Налаштуйте свою пам’ять і спробуйте порахувати. Ну що? Багато? До речі, за­були зазначити, що ваша героїчна ро­бота одразу після свят не вважається добром і те, що ви поступилися місцем жінці чи бабусі в маршрутці, також не враховується. Згадай­те про реально добрі справи, які когось врятували, подарували надію, зробили щасливим.

Справжнім прикладом добротворця є наша пра­цівниця Юлія КОЗИНСЬКА (ЦВТК). Позитивна, із щирою посмішкою і добрими очима Юля щодня прямує на зустріч із новими пригодами. Близько року вона всерйоз і з душею займається благодій­ністю. У неї існує своя група в вайбері «Лотеряшка від Юляшки», яка сьогодні допомагає зібрати ко­шти онкохворим дітям та тим, хто проходить реа­білітацію після такої нелегкої хвороби. Юля згадує, що першим поштовхом діяти стало прохання про допомогу онкохворій дівчинці Даші СЕЛІХОВІЙ. «Діагноз «Сарко­ма Юінга» звучав дуже страшно. На лікування була потрібна чимала сума коштів. Часу було обмаль, – зга­дує Юлія. – Пер­шою ідеєю було влаштувати та ор­ганізувати якийсь благодійний кон­церт, виставку чи ярмарок. Але, на жаль, не знай­шлося учасників концерту та експонатів для виставки, а час мчав безупинно. І тут виникла ідея створити благодійну лотерею. Створила групу в вайбері «Лотеряшка від Юляшки», у яку запросила всіх знайомих (рідних, друзів, колег, сусідів). Першим лотом став мій на­бір посуду із чорного скла. Вартість одного номера в лотереї складала 15 гривень. Таким чином, про­давши 100 номерів усього по 15 грн., нам удалося швидко зібрати 1500 грн.»

Така незвична концепція зацікавила учасників, кількість людей у групі зростала. Роблячи добру справу, кожен отримував шанс виграти доволі ціка­вий приз. «Побутова техніка (3 мультиварки, набо­ри ножів, сковорідки, набори інструментів), косме­тика, біжутерія, солодощі, сертифікати в магазини, абонемент у спортивний клуб – розігрувалися в на­шій групі. Одного разу, аби залучити чоловіків, на­віть розігрували 10 літрів пального. Часто учасники відмовлялися від призів, кошти за які, ми перерахо­вували хворим дітям», – говорить Юлія. Щодо пере­можців, то автор групи зазначає, що обирає їх за до­помогою програми «генератор випадкових чисел». Тому передбачити переможця неможливо!

За цей короткий період існування «Лотеряшки від Юляшки» вдалося зібрати та перерахувати дітла­хам в онкогематологію та дитячий реабілітаційний центр більше 50 000 тисяч гривень. Та як говорить засновник групи, це краплина в морі порівняно з тими сумами, які потрібні на лікування.

Не обійшлося в цій справі й без хіміків. Адже більшість друзів і колег, які є учасниками, працю­ють саме на нашому підприємстві. «Я безмежно вдячна кожному хіміку, який активно долучаєть­ся до участі, усім, хто стає спонсором лотів, хто має мету допомагати, – гово­рить Юлія. – Усім, хто має бажання долучитися до участі, пишіть у вайбері 0955727476, або скануйте QR-код. Кожному учаснику будемо безмежно раді!»

Віддавати набагато легше, аніж просити. Ніколи не відвертайтеся від людей, які потребують під­тримки. Нехай добро стане звичкою, яку ви будете робити щодня, не задумуючись!