40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Дорогі, чарівні та милі жінки-хіміки!

Крізь несподівані березневі віхоли й відземки лине до нас сонячна весна, бентежить душу світлими сподіваннями. В отій природній мінливості, у зма­ганні холоду й тепла, похмурості та ясності сьо­годення є дивовижне свято – 8 Березня. Як його від­значили жінки-хіміки – у нашому фоторепортажі.

Квіти, увага, захоплення, подарунки – це те, що хочуть жінки щоденно і без приводів, але є особли­вий день, коли прекрасна половина людства відчу­ває себе королевами. 7 березня, напередодні свята, жінок нашого підприємства очікував приємний сюрприз – скорочений робочий день. Продовжи­лося свято в Палаці культури «Хімік», де на жінок чекала церемонія нагородження та святкова кон­цертна програма.

Привітання та нагороди жінки отримали від виконавчого директора Володимира ВОЛКОВА, голови профкому Наталії КОЛЄСОВОЇ, керую­чого санацією Дмитра НІКІТІНА, директора з персоналу і соціальних питань Олега ТЕТЬОР­КІНА, директора з виробництва Олега ДЕНЩИКОВА, дирек­тора технічного Сергія КАРПЦОВА, директо­ра з охорони праці і ЦО Олександра ГРЕБЕНЮ­КА, заступника дирек­тора технічного Віктора СИНИЦІ,заступника директора з питань безпеки Ігоря ВЛА­СЕНКА, заступника директора комерцій­ного Валерія СЛАТВИ­ЦЬКОГО, заступників голови профкому Во­лодимира КОВБАСИ та Сергія ЖИЛЕНКА.

Я-жінка! Ви чуєте, люди, я-свічка,

Запалена Господом на віки!

Я – річка, бурхлива й неспинна,

Що в повінь зриває верхи берегів.

Я- жінка. Природою створена пісня,

Яку чоловік заспівать не зумів.

Я- мрія і спогад, майбутнє й колишнє,

Я – щось незбагненне для чоловіків.

Я – жінка. Я – дійсно слабка половина.

Нехай переможцям лаврові вінки.

Історію творять, звичайно,мужчини,

Але лише так, як захочуть жінки!