40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Формула кохання

Кохання – одне з найвищих почуттів людини. У декого воно трапляється з першого погляду, а дехто чекає на нього все життя. До кожної людини кохання приходить своїм шляхом, має свою особливу історію. Існує проста істина: усі щасливі схожі у своєму щасті. Саме її доводять і наші герої.

ПАТ «СУМИХІМПРОМ» добре знається в амурних справах. Багато молодят обєднали свої долі саме на нашому підприємстві. Тут можна зустріти пари, які відзначили золоте весілля, і які нещо­давно стали на весільний рушник. Саме вони розкриють нам секрет формули кохання.

Ірина + Артем АВЕТИСЯН (ПК «Хімік»)

( разом 4 роки)

Доспівалися до…кохання!

Цю пару ми біль­ше звикли бачити на сцені ПК «Хімік». Артем, голос якого зачаровував сотні жінок та Ірина, яка своєю вродою роз­била не одне чолові­че серце. Молоді, щасливі, талано­виті, сповнені іде­ями АВЕТИСЯНИ розповідають, що завдяки творчості зустріли один одно­го. «У 2016 році ко­лектив ПК «Хімік» давав концерт для військових у місті Святогірську. Мене поставили супроводжуючим до колективу. Там ми і познайомилися з Іриною. Ця вічно усміхнена, запальна, енергійна дівчина одразу запала мені в серце», – ділиться з нами Артем. Ірина стверджує, що Артем підкорив її своєю харизмою.

«У серпні ми разом із Артемом відправилися у відпустку. Він запропонував підкорити найвищу вершину України – гору Говерлу, і я, звичайно ж, погодилася», – ділиться з нами Ірина. Дівчина на­віть не здогадувалася, що Артем буде підкорювати не гору, а її серце. «Не дивлячись на дощ і сильний вітер, нам вдалося підкорити висоту 2061 метр (її я запам’ятаю на все життя). Ось там і розпочалися справжні сюрпризи. Артем став на коліно і почав читати власний вірш:

«Моє життя назавжди ти змінила!

Допомогла мені себе відкрити!

І ти подарувала мені крила!

Для тебе я готовий світ змінити!

Ти красивіша за всі квіти світу!

Палка троянда, ніжна, мов лілея!

І я кажу від серця і при свідках,

Що все життя готовий жити з нею!

З тобою хочу тільки я ділити

Кохання щире, вічне, незбагненне!

З тобою хочу все життя прожити!

Тож квіточко моя, виходь за мене»,

– і я погодилася» – щасливо розповідає Ірина. З «небес» на землю дівчина спустилася нареченою. Артем зазначає, що ідея зробити пропозицію на Говерлі прийшла не одразу. «Спочатку хотів за­пропонувати руку й серце на звітному концерті колективу «Оберіг». Але життєві обставини зму­сили відмовитися від цієї ідеї, і потім вирішив, що зроблю це під час туру Карпатами».

21.09.2019 року ця фантастична пара одружи­лася, а в січні 2020 року на світ з’явилося їхнє ангелятко – маленька донечка Аніта. Вітаємо но­воспечених батьків!

Олексій ТКАЧЕНКО + Юлія КОЗИНСЬКА

(разом 11 років)

Любов, яка дарує добро!

ПАТ «СУМИХІМПРОМ» зіграло доленосну роль у їхньому житті, саме тут вони зустріли один одного. Олексій – веселий красень до якого ак­тивно залицялися дівчата підприємства, навіть не сподівався, що знайде тут щось більше і цінні­ше за роботу. Допоки не побачив Юлію. Вона ж у свою чергу відповідала всім критеріям справжньої жінки: активістка, спортсменка і просто красуня! «Познайомилися ми 27 червня 2009 року на мо­лодіжному зльоті хіміків. Скажу чесно, це не було кохання з першого погляду. Мені взагалі тоді спо­добався інший хлопець. Просто знайомство без будь-яких натяків на щось серйозне», – сміючись згадує Юлія. Але вона тоді не знала, що Олексію сильно запала в серце і просто зу­стріччю тут не закінчиться. «Ми повернулися в звичні робочі будні. Випадково зустрічалися на території підприємства, після чого Льоша почав дарувати солодощі, квіти. Ось так розпочалося наше спілкування», – зазначає Юля. Так і могло в пари закінчитися все цукерно-квітковим періо­дом, якби не один курйозний випадок, що стався з Юлією. «Я сама поїхала відпочивати в Сімфе­рополь ( це тоді мені було 19 років). І повертаю­чись назад, не встигла на потяг, залишившись у чужому місті без грошей та квитка. Увесь цей час мою проблемну ситуацію на іншому боці теле­фону слухав Олексій. Він заспокоїв мене і сказав: «Стій на місці, я виїжджаю!» Мене вразив такий вчинок, і я зрозуміла, що на такого хлопця я можу розраховувати. На щастя, їхати йому не довелося, адже я домовилася з провідницею, що розрахую­ся за проїзд у Сумах». На пероні Юлію зустрічав з квітами та шампанським Олексій. «Саме там на пероні, 29 серпня 2009 року, вона відповіла на пропозицію стати моєю дівчиною «Так»! А вже 29 серпня 2014 року прийняла пропозицію руки та серця», – радісно ділиться Олексій.

8 травня 2015 року ця надзвичайно гармоній­на пара стала на весільний рушник. І створила нову родину. Щодо секрету сімейного щастя, то Олексій з Юлією зазначають, що головне поступа­тися один одному, не показувати зайвий раз свій характер, а ще – терпіння. Сьогодні Олексій і Юлія виховують маленьку донечку і активно займають­ся благодійністю.

Микола та Раїса ПРОЩЕНКО

(разом 45 років)

Кохання крізь роки

Йому 23, їй 18. Ця історія кохання розпочалася, як справжній кінофільм. Тут важливу роль зігра­ли і обставини, і люди, і погляди. Молодого Ми­колу відправляють в чергове відрядження. «Ме­жгорсвязьстрой» – було ідеальним місцем роботи для холостяка, адже давало можливість подоро­жувати всією країною (від Мукачева до Сибіру). «Зустрів я свою дружину, коли мене по роботі відправили до Алтаю. Одного вечора ми з коле­гою зайшли в місцеве кафе повечеряти, там до нас підійшла молода офіціантка, яка вразила своєю щирістю й добротою» – говорить Микола Івано­вич. Він тоді й не думав, що ця дівчина невдовзі стане його дружиною.

«22 листопада 1975 року ми вирушили до РАГ­СУ. Суворі сибірські морози не завадили нам ве­село відсвяткувати. Пам’ятаю той день, як сьогод­ні. Замість весільного кортежу «Волг» у нас були всюдиходи адже по-іншому крізь замети снігу ніяк дістатися»,- розповідає Микола Іванович.

Згодом молоду дружину чоловік забрав до Сум. Змінивши сімейний статус, поєднавши свої сер­ця, вони вирішують поєднати і свою трудову біо­графію. У лютому 1976 року подружня пара ПРО­ЩЕНКІВ влаштовується на «СУМИХІМПРОМ». «Довіра, взаєморозуміння, щирість, повага, а та­кож мудрість жінки – головний секрет, який до­помагає нам іти один із одним поряд протягом усього життя», – відкриває секрет сімейного ща­стя Микола ПРОЩЕНКО.

Щаслива родина – найкращий результат, який тільки може принести формула кохання. Кохайте і будьте коханими!