40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Хіміків відзначили почесними нагородами

Представники колективу нашого підприємства отримали високі державні нагороди та відзнаки за вагомі виробничі досягнення й активну громадську позицію.

Директор комерційний Олександр СТРАТОНОВ отримав Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

За 20 років своєї трудової історії на підприємстві Олек­сандр Володимирович прой­шов шлях від товарознавця відділу реалізації мінеральних добрив до комерційного ди­ректора підприємства. Від зла­годженої роботи комерційної служби, яку очолює Олександр Стратонов, залежить своєчас­не забезпечення підприємства сировинними компонентами та комплектуючими для ремон­ту обладнання, що є ключовою основою для стабільної робо­ти всього підприємства. Олек­сандр Володимирович володіє важливою для комерційного директора рисою – вмінням тримати руку на пульсі мін­ливих тенденцій ринку, щоб орієнтуватися у визначенні спектру виробництва марочного асор­тименту продукції та утримувати перевагу перед конкурентами. Нині торговельні марки ПАТ «Сумихімпром» представлені на усіх ринках. Комерційна служба знайшла споживацьку аудиторію для реалізації до 20 найменувань комплексних мінеральних дорив, 5 видів пігментів, 3 марок сульфату заліза.

Вітаємо Олександра Володимировича з відзнакою й зичимо твер­дості в досягненні поставлених цілей, невпинного руху вперед й підтримки колег та партнерів!

Слюсар з ремонту ЦВтаК Володимир ПРО­КОПЕНКО удостоєний Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Володимир Дмитрович працює на підприємств 37 років поспіль. До колективу хіміків приєдна­вся відразу після служби в армії. Всю свою трудову історію на підприємстві залишався вірним своє­му цеху – водопостачання та каналізації. Саме тут відбулося професійне зростання Володимира Дми­тровича. Нині у колективі знають його як кращого бригадира, незмінного профспілкового лідера цеху упродовж 10 років, відповідального та кваліфіко­ваного фахівця, щиру й добропорядну людину. На підприємстві, у тому ж цеху, вже 10 років працює електромонтером і син Юрій.

Щиро вітаємо Володимира Дмитровича з по­важною нагородою й бажаємо привітної долі, добра та миру!

Старший диспетчер Наталія ПАНІНА та мастильник ОЦДТ Ірина МИХАЙЛОВА отримали нагороди Української Православної Церкви Київського Патріархата – медаль «За жертовність і любов до України» та державні відзнаки з нагоди Дня Волонтера – медаль «За відродження України». Стаж роботи на підприємстві в обох перевищує 30 років.

Наталія Владиславівна та Ірина Анатоліївна з вересня 2014 року долу­чилися до волонтерського руху під крилом громадської організації «Омо­фор». Мотивація глибока й безапеляційна – неможливо дивитися крізь пальці на події, що відбуваються в АТО, хочеться допомагати нашим хлоп­цям. До того ж, у Ірини Михайлової син теж проходив службу в зоні АТО, нині перебуває на контрактній службі.

За три роки функціонування громадської організації волонтери сплели 475 маскувальних сіток, а це близько 20 тис. кв.м., 190 «кікімор», зв’язали 2000 шкарпеток, пошили більше трьох тисяч білизни, 200 пар бурок, шап­ки, балаклави, накасники та інше. Хлопці дякують волонтерам-сіточникам та відверто говорять, що завдяки їх клопітливій роботі вдалося врятувати не одне життя, адже сітки та «кікімори» – гарний спосіб маскування як для техніки, так і для бійців. Зворотній зв’язок з бійцями АТО та їх теплі слова вдячності – найважливіша нагорода для активістів волонтерського руху.

Якщо ви маєте бажання долучитися до волонтерства, або ж допо­могти з матеріалами для виготовлення сіток, пошиття білизни, в’язання шкарпеток тощо – приходьте в офіс-центр ГО «Омофор», що знаходиться на вул. Супруна,15. Робити добрі справи приємно! Допомогти може кожен!