40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Контроль якості

ВИМІРЮВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ

В акціонерному товаристві функціонує лабораторія приймального контролю централізованого відділу технічного контролю, атестована на проведення вімірювань у сферах робіт із забезпечення захисту життя та здоров’я громадян і торгівельно-комерційних операцій.

Відповідність лабораторії критеріям атестації підтверджено свідоцтвом про атестацію  № РУ – 1407/15 від 15.12.2015, виданим органом з атестації ДП „Сумистандартметрологія”.

Сфера атестації лабораторії охоплює проведення вимірювань при визначенні фізико-хімічних властивостей та показників мінеральних добрив, кислот, солей та пігментів.

serKachestva

На замовлення юридичних осіб будь-якої форми власності, а також фізичних осіб, лабораторія може виконати визначення фізико-хімічних властивостей та показників  титану діоксиду пігментного, червоного і жовтого залізоокисних пігментів, азотно-фосфорно-калійних добрив, сірчаної та фосфорної кислот, коагулянтів.

За результатами проведених вимірювань лабораторія видає замовнику протокол установленої форми без оцінки відповідності продукції.

Надання послуг здійснюється на договірній основі. Калькуляція вартості складається на кожний вид вимірювань та погоджується із замовником. Форма оплати – попередня оплата через установу банку відповідно до правил, передбачених чинним в Україні законодавством для безготівкових розрахунків.

 

Наші контакти:

(0542) 683-413 – начальник централізованого відділу технічного контролю

Корольова Людмила Іванівна

E-mail: otk@sumykhimprom.org.ua