40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Коли кермо – частина професії

З нагоди професійного свята зичимо колективу автотранспортного цеху безаварійної роботи, надійної техніки, відмінних доріг та благополуччя! Нехай на життєвих і професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло!

Професія водія овіяна романтизмом – стільки пісень складено про довгі дороги автомобілістів, тривалі подорожі, події та пригоди на шляху. Звичай­ні будні автомобілістів, можливо не такі романтич­ні – ремонти, завантаження-відвантаження, погані дороги… Однак ці нюанси лише додають поваги до тих, хто тримає кермо професійно і з гідністю.

Колектив автотранспортного цеху налічує 170 май­стрів автомобільної справи під керівництвом на­чальника цеху Ігоря КРАВЧЕНКА. Здебільшого це водії технологічних автомобілів – БілАЗ, КрАЗ, ЗІЛ. Вони цілодобово обслуговують виробничі цехи – по­стачання сировинних компонентів, відвантаження відходів тощо. Працює чотири зміни, в яких по 12 «білазистів», 5 водіїв КрАЗів, двоє водіїв ЗІЛ. Також цілодобово працюють чергові автомобілі диспетчер­ської служби та швидкої медичної допомоги.

Дефіцитними професіями зараз є водії спецтех­ніки – машиністи автокрану, бульдозерів, автогідро­підіймачів і навіть трактористи. Нині це непопуляр­ні професії, але на виробництві вкрай необхідні. У колективі мало молодих кадрів, цех тримається на досвідчених водіях. Особливо цінуються машиністи спецтехніки, яких всього п’ятеро – Володимир МО­РОЗОВ, Сергій КОМЕНДАНТ, Юрій ХІЛЬКО, Ан­дрій ГУЛАКОВ, Олександр ВЕЛИКОДНИЙ.

Поповнення в АТЦ – нещодавно орендований автокран КС-55727-С12 (ЗУБР). Наразі працює на сірчанокислотному виробництві

Представники колективу професійних автомобілістів