40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Кращі з кращих, Безпека понад усе

Визначено кращі структурні підрозділи підприємства за результатами трудового змагання присвяченого 65-річчю ПАТ «СУМИХІМПРОМ»

Нагороди переможцям вручили директор виконавчий Володимир ВОЛКОВ та голова об’єднаного профспілкового комітету Наталія КОЛЄСОВА під час урочистостей з нагоди 65-річниці ПАТ «СУ­МИХІМПРОМ».

Трійка призерів серед струк­турних підрозділів основного виробництва:

1 місце – цех залізоокисних піг­ментів;

2 місце – об’єднаний цех двоо­кису титану;

3 місце – сірчано-кислотний цех №4

Серед цехів допоміжної групи місця розділили­ся наступним чином:

1 місце – автотранспортний цех;

2 місце посіло одразу два претенденти – цех цен­тралізованого ремонту та котельний цех

3 місце – цех «Коагулянт».

Безпека понад усе

26 листопада 2019 року на підприємстві було прове­дено об’єктове тренування служб із питань цивільного захисту на території станції «Заводська». Участь у якому взяли особо­вий склад підрозділу цивільного захисту ПАТ «СУМИХІМПРОМ», медична служба, диспетчерська, працівники залізничного цеху.

Навчання проходило в три етапи. Пер­ший етап (підготовчі заходи) включав у себе доведення всієї необхідної інформа­ції до учасників, проведення інструктажу з охорони праці. Другий етап – практич­ні дії спеціалізованих служб цивільного захисту при проведенні ліквідації наслідків надзвичайної ситуа­ції. Учасникам була задана наступна ситуація: під час проведення маневрових робіт на станції «Заводська» сталася розгерметизація залізничної цистерни з аміа­ком. Усі служби відпрацьовували свої дії під час такої НС. І третій етап уключав у себе підведення підсум­ків. Начальник підрозділу цивільного захисту Андрій ТИМЧЕНКО повідомив, що мета тренування була до­сягнута. Працівники впоралися із завданням, не допу­стили надзвичайної ситуації та зупинили витік аміаку з цистерни. Зробили вони це за максимально корот­кий час, що підкреслило злагодженість роботи кожної служби.