40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


На одній хвилі

Заплющіть очі і пориньте в морську стихію: хвилі б’ються об піщаний берег, вітерець лагідно торкається пасмів вашого волосся, а чайка над головою накрикує пісню моря. І поки ви це тільки уявляли, наші хіміки не втрачали часу і встигли насолодився морем на повну. Уже за доброю традицією профспілковий комітет при підтримці адміністрації підприємства організував не­забутній літній відпочинок для хіміків. Цього року відпочити на березі Азовського моря матимуть мож­ливість близько 650 працівників та їх члени сімей. На хіміків чекає останній заїзд, разом із яким добіжить кінця літо.

Відпочивші, енергійні, з новими силами, хіміки по­вертаються з відпусток на свої робочі місця, і все, що залишило літо, це тільки те­плі спогади.

Олексій ТКАЧЕНКО та Юлія КОЗИНСЬКА (ЦЦР, ЦВТК) відпочивати їздили втрьох, разом із своєю ма­ленькою донечкою. Відпо­чинок молодій сім`ї сподо­бався: «Найбільше в захваті була донька, адже вона впер­ше в житті пірнала, для неї це було справжнє відкрит­тя. Приємно вразили нас краєвиди місця відпочинку. Особлива краса знаходиться на даху корпусу «Шерхан». Звідти відкривається ши­карний вигляд на лиман і на море, а споглядати захід сонця звідти просто КАЗКОВО. Приємна компанія, сонце, море, чудовий настрій, що ще потрібно для суперового літнього відпочинку», – говорить голова сімейства. «Ще хочеться подякувати обслуговуючо­му персоналу, а також адміністрації підприємства і об’єднаному профспілковому комітету, які організу­вали такий чудовий відпочинок», – додав Олексій.

Олександр ДЮБ­ЧЕНКО (електроцех) занурився в море ра­зом із дружиною На­талією та доньками Дариною та Маргари­тою. «Морські хвилі, теплий пісок, яскраве сонце, посмішки доне­чок зробили цей відпочинок незабутнім. Головне, що ми мали нагоду насолодитися спілкуванням один із одним і провести час разом, чого так часто не виста­чає», – поділився з нами Олександр.

Протягом відпочинку хіміки трималися однією ве­ликою компанією, їх можна було впізнати з тисячі.

«На отдыхе и мысли отдыхают!

А нам всем так безумно повезло!

Мы отпуск провели свой на Багире, там было очень-очень хорошо!

Мы вкусно ели,сладко спали,танцевали!

Короче, вкратце все не перечесть!

Но наши мысли точно отдыхали!

Б.о.Багира, спасибо,что вы есть!»

Ось таким по­зитивним віршиком описала відпочинок Ольга БАР­БОТЬКО (цех Нейтралізації).

Ксенія ШПИЛЬКА (ОЦДТ) відпочивала на березі моря разом із усією своєю великою, дружньою роди­ною.

«Відпочинок на морі завжди приносить задово­лення – особливо якщо це відпочинок із родиною! Радію за маму і тата, які нарешті змогли вибратися, бо останній раз їздили вдвох на море років 20 тому. Щаслива бачити радісними своїх синів – тих взагалі не витягнути з води – наче два дельфінчики. Вважаю, що нам пощастило з погодою: настрій хвиль був таким, як треба, сонце дарува­ло засмагу, а вітерець відганяв надмірне відчуття спеки. Дя­кую Хімпрому за можливості опини­тися тут!»