40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Навчання для голів цехових комітетів

Профспілкові лідери цехів і відділів взяли участь у навчальному семінарі в Дніпропетровську.

Об’єднаний профспілковий комітет ПАТ «Сумихім­пром» систематично займається освітою та підвищенням кваліфікації профактивістів. Так, 17-18 жовтня в Зональ­ному учбово-методичному центрі Дніпропетровського об­ласного об’єднання профспілок відбувся семінар для голів цехових комітетів нашого підприємства. В семінарі взяли участь 29 голів цехових комітетів та профбюро.

Перед початком роботи учасників семінару привітав голова Дніпропетровського облпрофоб’єднання Віталій Дубіль, який розповів колегам про основні напрямки ро­боти профцентру, сучасні реалії життя одного з найбільших промислово-аграрних регіонів України та відповів на запитання сумчан.

Учасники семінару розглянули актуальні питання профспілкового життя. Зокрема, вони говорили про необхідність активізації дій профспілок всіх рівнів по захисту людей праці в сучасних умовах, мотивації їх членства в профспілках.

У ході семінару сумські профактивісти прослухали змістовні лекції з питань трудового права та кадрової роботи, психології, правового регулювання трудових відносин. А лекція про основні мотиваційні аспекти збереження профспілкового членства в умовах ре­структуризації виробництва була настільки актуальна, що закінчилась активним обговоренням цього питан­ня між слухачами та лектором.

– Доречна й пізнавальна була лекція про ораторську май­стерність й публічні виступи, – розповідає голова цехового комітету ремонтно-механічного цеху Антон РОМАСЬ. – Нам часто доводиться виступати перед колективами, тому важливо знати як краще вибудовувати свою промову. Ми опрацьовували свої недоліки і способи уникнення найпо­ширеніших помилок.

На думку профспілкового комітету, подібні навчання є запорукою особистого росту кожного «учня» як активно­го профспілкового діяча, і мають допомогти вдосконалити профспілкову роботу в нашому колективі.