40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Новорічна зустріч ветеранів

18 грудня 2019 року в ПК «Хімік» відбулася зустріч ветеранів ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Людей, котрі стали основоположниками нашого хімічного гіганту. Цього разу хіміки зібралися відзначити серйозну дату – 65-річницю ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Привітання, спогади про молодість, про перші виробничі досягнення, про нагороди, відкриття створили неповторну атмосферу, наповнену ностальгією, приємними спогадами.

Близько 100 ветеранів були присутні на зустрічі. Сумські хіміки згадували, як важко розпочиналася робота хімічного гіганту, і як уже в перші роки роботи їм вдалося стати кращими на теренах Радянського Союзу.

Привітати цих почесних гостей завітали ад­міністрація підприємства та об’єднаний про­фспілковий комітет. Звучали вітання й від колиш­ніх керівників Євгена ЛАПІНА та Віри ЛАВРИК. Усі вони дякували хімікам за віддану працю, за бажан­ня створити най­потужніше хімічне виробництво, за підтримку та тер­піння у найважчі часи «СУМИХІМ­ПРОМ».

Особливо чуттєво гості сприймали вітання від своїх колег Олександра ДОЛІ, Григорія ЛИСЯНСЬКОГО, Михайла СТЕПАНЕНКА, Галини МАЛЬЧИК.

Ветерани й сьогодні переймаються проблемами підприємства, хвилюються й переживають, адже хімік — це не просто покликання, це стан душі. Свою любов до підприємства вони заклали у своїх дітях і онуках, які стали їхнім достойним продовженням.

Справжнім сюрпризом для всіх почесних хіміків став запрошений оркестр, який виконав улюблені композиції гостей. Переглянувши на екрані відеоролик про життя ПАТ «СУМИХІМПРОМ», ветерани ніби поринали в ті 60-ті,70-ті,80-ті роки, коли молодими будували своє майбутнє, майбутнє держави, міста, підприємства. На архівних фото вони пізнавали себе, своїх колег, із усмішкою згадували про всі кумедні випадки на виробництві. Ой, а їх, як виявилося, у молодості було немало. Чекали на ветеранів запальні виступи творчого колективу ПК «ХІМІК», а також смачне частування.

Шановні ветерани, бажаємо, щоб кожен день Нового року був наповнений щастям! Нехай здоров’я стане вашим постійним супутником, і ніколи не полишають життєві сили!