40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Новорічний марафон

Перші дні Нового року працівники ПК «Хімік» провели в колі найкращої публіки – дітлахів.

Для кожної дитини Новий рік – найулю­бленіше свято. Адже це час здійснення бажань, час дива. Чарівну та святкову атмосферу для дітлахів наших хіміків щороку ство­рюють об’єднаний профспілковий комі­тет та працівники ПК «Хімік». Пропонуємо вашій увазі корот­кий огляд новорічних подій.

Справжні неповтор­ні емоції були в дітей, коли напередодні Нового року до їхніх домівок завітали Дід Мороз та Снігуронька (ролі яких майстерно виконали працівники нашого під­приємства), які ще й вручили бажані подаруноч­ки. Новорічні гості завітали в 172 домівки хіміків. Хоровод навколо ялинки, новорічні пісні, від кла­сики «У лісі, лісі темному..» й до сучасних, віршики від маленьких зайчиків, фіксиків, лисичок, ляльок ЛОЛ заповнили домівки новорічною атмосферою.

Перші дні Нового, 2020 року, дітлахи мали мож­ливість провести, пори­нувши в справжню казку, яка панувала в ПК «Хімік». Розпочалися святкові ран­ки 2 січня й тривали до 4 січня. Артисти палацу культури розважали біль­ше тисячі юних глядачів.

Для маленьких і непо­сидючих учасників святкових заходів було підго­товлено ексклюзивне новорічне й різдвяне шоу «Янголи літають на Землі», після якого на них чекала розважальна програма «Міні Діснейленд з Міккі- та Міні – Маусом». У кінці заходу до них завітав Дід Мороз.

До уваги старших дітей була представлена п’єса театру «Місто С..» «Маленький принц», після чого на них чекало запальне «Disco party 2020». Весело, у колі друзів і рідних проходили святкові вихідні дітей працівників ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Бать­ки радісно ділилися світлинами в соціальних ме­режах, а також словами вдячності.