40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Огляд футбольного сезону, Гра інтелектуалів

Закінчився 2019 рік, а разом із ним добігла кінця перша половина футбольного сезону команди «Сумихімпром-СДПУ». Про головні футбольні події коротко читайте далі.

Пів сезону позаду, а це означає, що команда повні­стю розігріта і налаштована на перемогу. Цьогоріч­ний сезон для «Сумихімпром-СДПУ» проходив доволі успішно. На даний момент команда посідає друге місце у турнірній таблиці. У порівнянні з ми­нулорічними результатами команда суттєво зросла. Розпочався сезон АФС для нашої команди з пере­моги. 16 листопада 2019 року команда «Компсервіс» програла команді «Сумихімпром-СДПУ» з рахунком 2:4. Хочеться відзначити, що перші переможні голи забили наші працівники Артем БУГАЙ та Сергій ЄЛ­ШАНСЬКИЙ. Через тиждень наші гравці зійшлися з командою «Спартак» і зіграли в нічию (2:2). Завер­шився листопад для команди «Сумихімпром-СДПУ» перемогою над командою «Динамо». 1:11 – в нашу користь.

Грудень розпочався грою з командою «Інтерна­ціонал». Команда «Сумихімпром – СДПУ» здобула перемогу з рахунком 12:0. Далі була гра з командою «Агросвіт-фуд – СумДУ-2», яка закінчилася з ра­хунком 2:2. Після наша команда зіграла з командою «Стар Пеперс». Рахунок 1:0 на користь нашої ко­манди. Завершився 2019 рік грою з командою «Lex VSK-СумБуд» та нічиєю (2:2).

Що ж, зустрічали Новий 2020 рік наші хлопці пе­ремогою з рахунком 3:0. Такий початок нам до впо­доби. Грали хлопці з командою «Феміда-Гранум». Саме ця перемога твердо закріпила хлопців на дру­гому місці в турнірній таблиці (всього 11 команд). На звання кращого бомбардира команди претендує Артем БУГАЙ. За пів сезону на його рахунку вже 5 забитих голів.

Чемпіонат України серед команд Другої ліги для команди «Сумихімпром-СДПУ» розпочався з пере­моги. Зігравши з київською командою «Юріннова­ція», хлопці здобули перемогу з рахунком 10:0 . Гра проходила на домашньому майданчику нашої ко­манди. І це зіграло не аби яку роль, адже вболіваль­ники надихали гравців викладатися на всі 100% і щоразу забивати м’яча в ворота суперника.

У Другій лізі, в нашій четвертій групі бере участь 4 команди: «Геологія», «Юрінновація», «Переможець», «Сумихімпром-СДПУ». Кожна команда – претендент на Вищу лігу, а можливо і володар кубку чемпіонів.

Встигли наші хлопці зіграти й дві виїзні гри. У Кременчуці проти команди «Геологія», де програли з рахунком 7:1. З командою «Переможець» наша ко­манда зіграла в Києві. Шанси команд були рівні. На рахунку кожної одна поразка й одна перемога. Та все ж, команда «Сумихімпром – СДПУ» здобула перемо­гу з рахунком 7:2.

Для всіх учасників розпочинається друге коло ігор. Бажаємо футболістам удачі та перемог! Тримаємо кулачки та вболіваємо за вас, наші чемпіони!

Гра інтелектуалів

Наприкінці грудня хіміки продемонстрували свій блискавичний розум та логіку в змаганнях із шахів та шашок.

Ось вони, наче дуелянти, сидять один напроти одного. Емоцій нуль, в очах тільки одне питан­ня: «Який крок зробити далі?» Кожен гравець сподівається, що сьогодні його стратегія стане пе­реможною. Змагання проходили з 09 по 23 грудня 2019 року: спочатку шахи, а потім шашки.

Участь у змаганнях із шахів взяло 18 структур­них підрозділів ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Два гравці, 64 клітинки, 16 фігур і лише один пере­можний крок. Чий він буде? Традиційно, першу сходинку займає команда ЦЦ КВП т А, другу ко­манда ЦФК, замикає трійку переможців команда Котельного цеху. Щодо особистого заліку, то тут фаворити змінилися у порівнянні з минулим ро­ком: 1 місце – Ігор ШАПОВАЛЕНКО (ВО), 2 місце – Леонід РУДЕНКО (котельний цех), 3 місце – Ми­кола БАБІЧЕВ (СКЦ-4).

За кілька днів хіміки зібралися для того, щоб визначити чемпіона з шашок. До участі долу­чилося 17 структурних підрозділів (кількість учасників зросла в порівнянні з минулорічними змаганнями). Перше місце – ЦЦ КВПта А, друге – РМЦ, третє – ЦЦР. Щодо чемпіонів, то у вас може статися дежавю, адже трійка кращих за рік не змі­нилася: 1 місце – Олег ОВСІЄНКО (ЗЦ); 2 місце – Віктор ГАВРИЛЬЧЕНКО (РМЦ); 3 місце – Сергій НЕЧИПОРЕНКО (ЦЦ КВП та А).