40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Поповнення у списку кращих, Донорська столиця

Оператор ДПК цеху складних мінеральних добрив Юрій ЖУРЕНКО на урочистостях з нагоди Дня незалежності України отримав почесну державну відзнаку – медаль «За працю й звитягу».

За покликом серця все своє трудове життя він пов’язав із ПАТ «Сумихімпром». Нагорода для Юрія Миколайовича стала неочікуваним і приємним сюрпризом, якого він удостоївся після 29 років відданої праці.

Ще зовсім юним він обрав собі трудовий шлях, який мав проходити у ПАТ «Сумихімпром». Цією дорогою Юрій прямує і сьогодні. Молодим практикантом прийшов на підприємство по направленню СПТУ №1. Масштабні цехи, насичені робочі будні вразили молодого працівника, і він одразу вирішив, що залишиться тут працювати. Але спочатку була армія. Після служби Юрій Миколайович не зрадив наміченій цілі й у 1986 році зайняв посаду апаратника ОЦДТ. Відповідальний і відданий працівник із кожним роком підвищував свій професійний розряд.

Сьогодні Юрій Журенко працює оператором дистанційного пульту керування ЦСМД. Своєю енергією, ентузіазмом, професіоналізмом він подає приклад молодому поколінню хіміків. Вітаємо Юрія Миколайовича з високою відзнакою й зичимо йому подальшого процвітання на професійній стежині.

Донорська столиця

У Сумському обласному центрі служби крові зафіксували Національний рекорд України

У нашому місті показник донацій крові та її компонентів складає 190 на тисячу чоловік населення. Саме завдяки цим даним було встановлено Національний рекорд України, який визнав Суми донорською столицею України. 28 серпня його зафіксували та вручили відповідний сертифікат на круглому столі в Сумській обласній раді. Узяти участь у цій знаковій події запросили й наших працівників, а саме Почесного донора України Олександра ШАПОВАЛА (електромонтера електроцеху) та заступника голови профкому Володимира КОВБАСУ.

Хіміки роблять вагомий внесок у донорську справу нашого міста. Сьогодні на підприємстві понад 700 донорів. Приблизно 30 чоловік щомісяця здають кров у СОЦК. Більше 50 працівників носять звання «Почесних донорів України». Але вразили хіміки не тільки донорськими результатами, а й креативним підходом до популяризації донорського руху. Олександр ШАПОВАЛ запропонував декілька макетів реклами, яка закликатиме людей долучитися до донорства. Його ідеї були взяті до уваги, сподіваємося, що скоро побачимо білборди, ідейним творцем яких був наш працівник.

Донорство доводить, що добро може творити кожен!