40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Працівник – не раб!

Україною прокотилася акція протесту проти прийняття проєкту Закону «Про працю».

Так, 30 січня 2020 року на акцію «Хвиля гніву» вийшли тисячі українців, які вимагали від Уряду відкликати законопроєкти №2708 та 2681. Не стали виключенням і профспілки Сумської області. По­гані погодні умови не завадили профспілкам вис­ловити своє невдоволення. Не лишився осторонь і об’єднаний профспілковий комітет ПАТ «СУ­МИХІМПРОМ», зайнявши одну із найактивніших позицій у акції.

Акція почала­ся біля одного із корпусів СумДУ, що на вулиці Пе­тропавлівська, а закінчилася в стінах Сумської обласної філар­монії. Там органі­затори дійства (обласна рада профспілок) про­вели засідання. Перед присут­німи виступи­ли голови галу­зевих професійних спілок, голова обласної ради профспілок Тетяна ЄВДОКИМОВА. Від об’єдна­ного профспілкового комітету ПАТ «СУМИХІМП­ПРОМ» виступив Володимир КОВБАСА. Усі присутні учасники мали змогу висловити свої заува­ження до пунктів нового законопроєкту та запропо­нувати альтернативні.

Закінчилася акція ухваленням резолюції, у якій представники профспілок вимагають відкликати проєкт закону «Про працю». Після чого її було пе­редано т.в.о. голови Сумської ОДА Ірині КУПРЕЙ­ЧИК для подальшого направлення Президенту України та до Кабміну.