40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Професійне свято енергетиків

22 грудня – найкоротший світловий день року, саме цього дня відзначає професійне свято служба головного енергетика ПАТ «Сумихімпром».

День енергетика може вважати своїм професійним святом майже четверта частина трудового колективу ПАТ «Сумихімпром».

Служба головного енергетика включає в себе такі структурні підрозділи як електроцех разом з черговим електротехнічним персоналом, що задіяний в промис­лових підрозділах ПАТ, котельний цех, цех водопоста­чання та промислової каналізації, цех зв’язку та відділ головного енергетика. Головний енергетик ПАТ Мак­сим БАБЕНКО зазначає:

– Головна мета нашої служби – безперебійне по­стачання підприємству енергетичних носіїв, забез­печення нормального функціонування каналізацій­них та інформаційних мереж ПАТ. Специфіка нашої діяльності – це планування та ощадне використання енергоносіїв, організація нормативного та безпечно­го функціонування енергообладнання і енергетичних мереж, взаємодія з відповідними державними регулю­ючими органами. Це постійні чергування, оперативне реагування в нестандартних ситуаціях, повсякчасна готовність до попередження та усунення аварій та не­поладок.

Важливими здобутками для служби головного енер­гетика в 2017 році стали такі важливі для ПАТ захо­ди: зупиночний ремонт енергетичного обладнання та комунікацій, до виконання якого були задіяні всі ремонтні служби ПАТ, капітальні ремонти енергетич­ного обладнання з залученням спеціалізованих під­рядних організацій, поточні ремонти обладнання та мереж, підготовка заводу до опалювального періоду.

Важливість енергетичної служби переоцінити склад­но, адже жоден кілограм продукції не може бути виро­блений без застосування енергоносіїв. А в новорічні свята електрики й зовсім перетворюються на чарів­ників – адже саме з їх легкої руки запалюються свят­кові вогні на прохідних ПАТ «Сумихімпром»

З нагоди професійного свята адміністрація, профспілковий комітет та весь колектив хіміків зи­чить хімпромівським енергетикам стабільної часто­ти в електромережах, безаварійної роботи, втілення нових задумів та проектів. Нехай надійною опорою в житті залишаються сім’я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім!