40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Роман РЄЗНІК: «Взаємна довіра – основа дружного колективу», З ювілеєм!, Зв’язок поколінь

Життєвий шлях визначає не лише професія, а й місце роботи. 13 років тому Роман РЄЗНІК після закінчення Харківського політех­нічного інституту за порадою товариша приїхав влаштовуватися на роботу у «СУМИХІМПРОМ». Це стало доленосним рішенням, яке сформувало подальший життєвий шлях.

Працює Роман майстром зміни білого відділення ОЦДТ. У його під­порядкуванні – 23 працівники. Колектив зміни різновіковий, однак всі з повагою відгукуються про свого майстра, відзначаючи як його професійну компетентність, так і доброзичливе ставлення до людей.

– Формувати атмосферу в ко­лективі іноді складніше, ніж кон­тролювати якість продукції, – зауважує Роман. – Я вибудовую відносини з колегами на взаємній довірі, мені здається, що це і є за­порукою злагодженості та дружби в колективі.

На виробництві двоокису тита­ну, в лабораторії, працює і дру­жина Романа – Світлана. Хоча по­знайомилися вони не на роботі, а через спільних «хімпромівських» знайомих, тому «Сумихімпром» таки став для них об’єднуючим фактором.

Приємно, що підприємство відіграє важливу роль в житті молоді. Коли родина обирає «Сумихімпром» як надійне місце роботи – це знак особливої довіри!

З ювілеєм!

Напередодні Дня козацтва золотий ювілей відзначив начальник дільни­ці цеху зв’язку, учасник АТО, «Ветеран праці ПАТ «Сумихімпром» Сергій КРИЦЬКИЙ.

У колективі хіміків він працює майже 30 років. Хіміком був і батько, який працював понад 20 років у залізничному цеху.

Щоденні виробничі завдання Сергія КРИЦЬКОГО – це ремонт різно­манітної радіоелектронної апаратури, радіостанцій, приладів зв’язку тощо.

Колеги говорять про ювіляра як про компетент­ного працівника та чуйну й щиросердну людину. З на­годи ювілею колектив над­силає побажання здоров’я й життєвого благополуччя, бадьорого оптимістичного настрою, миру й злагоди в оселі та здійснення усіх за­повітних мрій!

Зв’язок поколінь

Колектив сумських хіміків завжди вирізнявся тим, що поважав старше покоління, вшановуючи роки їх наполегливої праці на підприємстві. Ад­міністрація, профспілковий комітет та рада ветеранів «Сумихімпрому» не залишають без уваги ветеранів підприємства і надають допомогу тим, хто її особливо потребує.

До нашої редакції зателефонувала ветеран праці ПАТ «Сумихімпром» Ва­лентина Петрівна ГРИНЯКІНА з проханням висловити щиру вдячність керів­ництву підприємства та профкому за підтримку. Валентина Петрівна 40 років працювала у провідному цеху знефторених фосфатів лаборантом-аналітиком, нині їй більше 80 років. Через проблеми із здоров’ям 5 років пенсіонерка не виходить з дому.

Підтримка колективу хіміків для Валентини Петрівни дуже важлива. Вона донині переймається тим, як живе зараз підприємство і дякує, що не втра­чається зв’язок поколінь.