40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Рух – це основа життя

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, яке відзначається щорічно  другої суботи вересня, вшанували й нагородили найактивніших учасників та переможців 58-ї Спартакіади ПАТ «Сумихімпром».

Рух  – це основа життя і запорука здорового тіла й бадьорості духу. Цьому твердженню слідують хіміки, які активно долучаються до спортивних змагань в рамках хімпромівської Спартакіади. Підійшла до фіналу 58-а Спартакіада ПАТ «Сумихімпром». Хто ж продемонстрував найкращий спортивний запал та фізичну підготовку?

Трійка призерів 58-ї Спартакіади ПАТ «Сумихімпром» з 12 видів спорту серед 23 структурних підрозділів виглядає таким чином:

1 місце – команда цеху гранульованого суперфосфату;

2 місце – команда централізованого цеху контрольно-вимірювальних приладів та автоматики;

3 місце – об’єднаний цех двоокису титану.

У спартакіаді серед промислових підприємств та організацій міста 2016-2017 років команда хіміків вкотре виборола 1 місце.

Привітати любителів фізкультури й спорту прийшли голова профкому Наталія КОЛЄСОВА, директор технічний Сергій КАРПЦОВ, провідний спеціаліст відділу у справах молоді і спорту СМР Галина МИХАЛЬОВА.

З рук почесних гостей хіміки з активною спортивною позицією отримали  грамоти. Захід проходив у невимушеній атмосфері з частуваннями й святковою концертною програмою.

IMG_1079

IMG_1182