40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Комбінат громадського харчування

КОМБІНАТ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ
ПАТ «Сумихімпром»

 

Комбінат громадського харчування забезпечує гарячим харчуванням працівників публічного акціонерного товариства «Сумихімпром», а також здійснює торгівлю кондитерськими, хлібобулочними виробами, продовольчими і промисловими товарами.

Kop

Торгівельна мережа комбінату представлена трьома їдальнями, виробництвом по випічці борошняних, кондитерських і хлібобулочних виробів і торгівельним комплексом, до складу якого входить магазин промислових і продовольчих товарів.
Kop1

У продовольчому магазині можна придбати широкий асортимент кондитерських, хлібобулочних виробів і кулінарну продукцію, що випускається комбінатом живлення.

У промисловому магазині представлена вся продукція, що випускається на ПАТ «Сумихімпром».

Разом з основною діяльністю, для гостей і жителів міста фахівцями комбінату здійснюються і додаткові послуги, а саме:

– обслуговування урочистих заходів: весіль, днів народжень, ювілеїв, професійних свят і корпоративних вечірок, що проводяться в залі урочистих подій ПК «Хімік», у вигляді банкетів або фуршетів;

– виконання замовлень через продовольчий магазин на виготовлення тортів, широкого асортименту кондитерських, кулінарних виробів і банкетних блюд.

Kop2 Kop3

Ми візьмемо на себе всі Ваші турботи і порадуємо Ваших гостей, друзів, ділових партнерів неперевершеною кухнею і відмінним сервісом.

Ласкаво просимо! Для вас працюють професіонали.

Контактний телефон (0542) 68-33-42
факс (0542) 67-42-52