40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Оздоровчий табір

Філія Публічного акціонерного товариства «Сумихімпром» «Оздоровчий табір «Зоряний»

 

Адреса: 42333, Україна, Сумська обл., Сумський р-н, с. Вільшанка, вул. Ведмежа, 10
тел. (0542) 683-670, 683-610, 683-757.

Факс. (0542) 683-070

 

ПАТ «СУМИХІМПРОМ» запрошує дітей, віком від 6 до 16 років, на літній відпочинок до оздоровчого табору «Зоряний».

 

Графік заїздів до оздоровчого табору «Зоряний» затверджується щорічно, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», та рішень органів місцевого самоврядування про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей м. Суми в літній період.

 

Інформацію про вартість путівки та графік заїздів до оздоровчого табору «Зоряний» у 2022 році  буде розміщено на сайті додатково!

 

Зробіть літні канікули для вашої дитини незабутніми!!!

 

Розташований оздоровчий табір «Зоряний» на мальовничому березі річки Псел в екологічно чистій зоні в 20 км. від м. Суми. Змішаний ліс, прозора річка з лілеями, піщаний пляж, луки з різнотрав’ям, що наповнюють повітря цілющими пахощами, створюють неповторний ландшафт для відпочинку та оздоровлення.

Одночасно у оздоровчому таборі мають змогу відпочивати 320-370 дітей.

 

Під час відпочинку, діти проживають у двоповерхових комфортабельних корпусах, у кімнатах на 4 – 5 чоловік. Кожен поверх обладнаний двома санвузлами, душовими, кімнатою гігієни, умивальниками, ногомийками з цілодобовою подачею гарячої води.

 

Для проведення дозвілля на кожному поверсі облаштовані затишні холи з м’якими меблями та необхідною побутовою технікою.

На території оздоровчого  табору розташований медичний корпус оснащений сучасним медичним обладнанням. За здоров’ям дітей цілодобово спостерігають досвідчені лікарі та медичні сестри.

 

Мета медичної програми у оздоровчому таборі – відновити гармонію організму дитини.

 

Медична програма містить у собі:

 

Невід’ємною частиною оздоровлення та відпочинку в таборі є п’ятиразове,  правильно збалансоване, повноцінне,  насичене вітамінами харчування. У щоденному раціоні дітей: свіжі овочі, фрукти, ягоди, натуральні соки, різноманітні солодощі та випічка власного виробництва.

Оздоровчий табір «Зоряний» пропонує дітям насичений, цікавий і різноманітний відпочинок.

З дітьми працюють талановиті педагоги, які роблять усе можливе для організації корисного для здоров’я і цікавого відпочинку дітей, щодня проводять конкурсні програми, концерти, розважальні шоу ігри та свята.

 

Відновити сили та надбати фізичну форму допоможуть ранкова гімнастика, спортивні ігри та змагання, майданчик для баскетболу і волейболу, футбольне поле, настільний теніс. До послуг відпочиваючих на території табору розташовані: актова зала, відкрита літня естрада, різноманітні ігрові комплекси та майданчики.

 

Дуже подобаються дітям туристичні походи, відпочинок на природі, купання в річці.

 

Кожен підліток, під час відпочинку у таборі, може знайти собі улюблену справу займаючись у гуртках: художньої самодіяльності, шахово-шашковому, м’якої іграшки, оригамі, флористики тощо.