40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Оздоровчий табір

Філія Публічного акціонерного товариства «Сумихімпром» «Оздоровчий табір «Зоряний»

Адреса: Україна, Сумська область, Сумський район, с. Вільшанка.
тел.: (0542) 683-610, 683-757, 683-554.

ПАТ «Сумихімпром» запрошує дітей на літній відпочинок до ОТ «Зоряний»

Зробіть літні канікули для вашої дитини незабутніми!!!

 Графік заїздів :

Зміна Початок зміни Кінець зміни
1 Перша зміна 19.06.2019 09.07.2019
2 Друга зміна 11.07.2019 31.07.2019

 Ми обіцяємо – ваші діти будуть у захваті!

 Вартість путівки 7680 грн.

 ПУТІВКИ Є В НАЯВНОСТІ.

Звертайтесь за телефонами: 683-155, 683-610, 683-674, 050-327-29-15.

Факс 683-456  e-mail:  zoryany@sumykhimprom.org.ua

wordПорядок отримання путівок сторонніми організаціями  

Працівники підприємства можуть звертатися в профспілковий комітет.

wordІнформація для батьків та бланк медичної довідки 

 

У ОТ «Зоряний» одночасно мають змогу відпочивати 320 – 360 дітей. Заїзди організовуються влітку та в період зимових канікул. Дитячі загони формуються з урахуванням віку, інтересів та бажання самих дітей. На відпочинок запрошуються діти віком від 6 до 14 років.

Розташований ОТ «Зоряний» на мальовничому березі річки Псел в екологічно чистій зоні в 20 км. від м. Суми, що в центрі Слобожанщини. Змішаний ліс, прозора річка з лілеями, піщаний пляж, луки з різнотрав’ям, що наповнюють повітря цілющими пахощами, створюють неповторний ландшафт для відпочинку та оздоровлення. Територія табору, яка складає 14 гектарів, немов укрита зеленим килимом найрізноманітніших рослин.

Lager1

Умови проживання:

Діти проживають у двоповерхових комфортабельних корпусах, у кімнатах на 4 – 5 чоловік. Кожен поверх обладнаний двома санвузлами, душовими, кімнатою гігієни, умивальниками, ногомийками з цілодобовою подачею гарячої води. Зібратись для вирішення справ діти мають змогу у затишному холі з м’якими меблями та необхідною побутовою технікою.

Медичне обслуговування:

Мета медичної програми – відновити гармонію організму дитини.

Для дітей, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом чи потребують реабілітації після операцій чи важких захворювань діє програма лікувальної фізкультури.

 

Lager6

Медична програма містить у собі:

  • лікування мінеральними водами,
  • стоматологію,
  • фітотерапію,
  • фізіотерапевтичні процедури,
  • ароматерапію,
  • вітамінізацію.

Медичний корпус обладнаний сучасним медичним обладнанням. За станом здоров’я дітей спостерігають досвідчені лікарі та медсестри.

Харчування:

Невід’ємною частиною оздоровлення та відпочинку в ОТ «Зоряний» є правильно збалансоване, повноцінне харчування. П’ятиразове, висококалорійне, насичене вітамінами харчування, що надається відпочиваючим, та дієтотерапія контролюється санітарними службами міста. У щоденному раціоні дітей свіжі фрукти, натуральні соки, різноманітні солодощі, випічка.

Lager7

Дозвілля:

ОТ «Зоряний» пропонує дітям цікавий і різноманітний відпочинок. З дітьми працюють талановиті педагоги, які щодня проводять цікаві конкурсні програми, концерти, розважальні шоу та свята, ігри. Відновити сили та надбати добру фізичну форму допоможуть ранкова гімнастика, спортивні ігри та змагання, майданчик для баскетболу і волейболу, футбольне поле, настільний теніс. Дуже подобаються хлопчикам і дівчаткам туристичні походи, відпочинок на природі, купання в річці.

До послуг відпочиваючих кіноконцертний зал, бібліотека, ігрові комплекси, тир та більярдна.

При складанні програми оздоровлення та відпочинку в першу чергу враховуються побажання дітей.

Право виховання дітей у «Зоряному» довірено досвідченому педагогічному колективу, який робить усе можливе для організації корисного для здоров’я і цікавого відпочинку. Кожна дитина зможе стати головною дійовою особою на святах «Веселий ярмарок», «Івана Купала », «Острів скарбів» , «КВК», отримати задоволення і нагороди. Для того, щоб відпочинок був суспільно-корисним, створена Біржа праці. Дітлахи із задоволенням виконують посильні роботи, адже в них є стимул одержати «лакси» – одиницю грошового виміру на території табору. Ввечері табір у повному складі збирається на майданчику вогнища, щоб аплодувати новоявленим артистам,співати пісні, танцювати.

Кожен підліток може знайти собі улюблену справу, займаючись у гуртках м’якої іграшки, орігамі, флористики, щахово-шашковому, художньої самодіяльності, дитячому прес-центрі, радіо-кіностудії.

«Зоряний» – це дружба, найвідданіша і чиста.

«Зоряний» – це незабутні враження швидкоплинного дитинства.

«Зоряний» – це широке коло занять і інтересів, це можливість відчути себе сильним, талановитим, щасливим.