40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Табір «ЗОРЯНИЙ» підтвердив вищу категорію, ПРОФСПІЛКОВА АКЦІЯ

Дитячий оздоровчий табір ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ» по праву вважається одним із кращих оз­доровчих закладів на Сумщині. Кожні п’ять років він успішно проходить державну атестацію на під­твердження вищої категорії.

Загалом для дитячих закладів оздоровлення в Україні існує 4 категорії, за критеріями яких вони здійснюють свою діяльність: вища, перша, друга та третя. У Сумах з п’яти діючих таборів лише наш «Зоряний» підтвердив вищу категорію. Окрім того, що присвоєння вищої категорії – це гарна репута­ція для закладу, є й інші переваги: можливість бра­ти участь в різних тендерах, оздоровлювати дітей за рахунок державних коштів тощо.

Як повідомила начальник служби з соціальних питань Тетяна ДЕРЖАВЕЦЬКА, цьогоріч у «Зоряному» упродовж трьох змін відпочили 817 дітей, 353 з них – з пільгових категорій (під час 3-го заїзду). Серед них – діти учасників АТО, обдаровані діти, вихованці будинків для дітей, позбавлених батьківського піклування, діти з багатодітних або малоза­безпечених родин. Протягом двох змін оздоровилися 250 дітей працівників підприємства.

 

ПРОФСПІЛКОВА АКЦІЯ

Урочисті заходи з нагоди 30-річного ювілею країни розпочалися з флешмобу сумських профспілок, до якого долучився і профспілковий актив

20 серпня представники про­фспілок поклали квіти до пам’ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ – головному українському проповідувачу незалежності й свободи нації.

ПАТ «СУМИХІМПРОМ».