40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Удосконалена упаковка, Актуальна медицина, Ювілейний театральний сезон ПК «Хімік», Новий тролейбусний маршрут ПРОКОФ’ЄВА – ХІМПРОМ

На виробництві діоксиду титану встановлено додатковий вузол паку­вання продукції в новий тип мішків з ультразвуковою запайкою.

Особливості модернізованої схеми пакування:

Марка діоксиду титану SumTITAN R-2041 вже відвантажується в онов­леній упаковці, на черзі – модернізація мішків для марок SumTITAN R-2071 та SumTITAN R-208.

Виробничі оновлення вже схвально оцінили вітчизняні та європейсь­кі споживачі продукції.

Актуальна медицина

Почастішали звернення працівників підприємства до медико-санітарної частини. Тема медицини за­раз особливо актуальна. Головний лікар МСЧ ПАТ «СУМИХІМПРОМ» Ольга СТОВБИР відповіла на питання, які звучать в колективах.

Процедура лікування. Як діяти в перший день захворювання? Йти на прийом до лікаря чи можна відкрити лікарняний дистанційно, по телефону? Першочергово треба зателефонувати своєму сімейно­му лікарю. Проаналізувавши ваші симптоми та скарги, він дасть вказівки чи варто їхати до поліклініки, чи краще залишитися вдома і відкрити лікарняний дистанційно.

Якщо ви не маєте сімейного лікаря, або не встигли укласти договір з терапевтом, звертайтеся до реєстратури МСЧ – 683-220. Вам підкажуть які лікарі ведуть прийом і потім ви зможете обрати з ким підписати декларацію.

Кадрові зміни. У жовтні звільнилася терапевт МСЧ Юлія ФОМЕНКО. Ті, в кого з нею була заключна декларація, можуть обрати іншого сімейного лікаря – Тетяну ВЕЛИЧКО, Григорія МАГАЛЯСА, Марію ФЕДІЧЕНКО. Також в листопаді планується прийом на роботу ще одного терапевта.

Ювілейний театральний сезон ПК «Хімік»

Десять років як увірвався в мистецький вир театр «Місто С…» і рік за роком вражає прем’єрними виставами. Цієї осені режисер театру Наталія ЧЕРКАСЕНКО разом з колективом молодих акторів представили дві прем’єри – у вересні психологічну драму «Мелан­холійний вальс», а в жовтні – театральні станси «Сигнали смерті та любові».

Перша прем’єра – суто жіноча, за новелами Ольги КОБИЛЯНСЬ­КОЇ. Вистава «Меланхолійний вальс» створювалась крізь призму світогляду трьох незалежних жінок, яким авторка прищепила авто­біографічні риси характеру і навіть екстраполювала власну життєву драму нерозділенного кохання. Філософські вірші сучасника, пое­та та письменника Сергія ЖАДАНА декламували чоловіки театру «Місто С…» Поезія пронизана психологізмом, боротьбою за спра­ведливість, патріотизмом та драматичною любов’ю.

Вітаємо театралів з ювілейним сезоном і чекаємо нових захоплю­ючих зустрічей в Палаці кульутри «Хімік».

Новий тролейбусний маршрут ПРОКОФ’ЄВА – ХІМПРОМ

Під час зустрічі з представниками колективу хіміків міському голові Олександру ЛИСЕНКО ставили питання щодо транспортних перевезень. Працівники ПАТ не завжди можуть вчасно дістатися на ро­боту чи виїхати з заводу після зміни через карантинні обме­ження кількості пасажирів у тролейбусах й автобусах.

Очільник міста дав дору­чення КП СМР «Електроав­тотранс» запровадити но­вий маршрут спеціально для хіміків.

Тролейбус №20 вийшов на маршрут «Прокоф’єва-Хім­пром» з 23 жовтня і курсува­тиме лише по буднях.

НАЗВА ЗУПИНКИ

ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ ДРУГА ПРОХІДНА ПАТ „СУМИХІМПРОМ”
5-56 6-26
7-00 7-30 в депо
                                                                                                        16-15
16-47

17-16

17-50 в депо

*Графік може змінюватися, зважаючи на побажання пасажирів.