40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14
+38 (0542) 67-42-14
Заявку відправлено
Чекайте відповідь!
З нагоди професійного свята 50 хіміків стали «Заслуженими ветеранами праці ПАТ «СУМИХІМПРОМ»:
По управлінню:
ДЕГТЯРЬОВА Ірина Миколаївна
ДОЛБІНА Людмила Дмитрівна
ЛІЧКЕВИЧ Любов Василівна
МИРОШНІЧЕНКО Микола Михайлович
МІСЕЧКО Олена Вікторівна
ПАВЛЕНКО Тетяна Василівна
ТИХОНЕНКО Наталія Володимирівна
СКЦ-4
КАЛЮЖНИЙ Володимир Іванович
СКЦ-5
ШЕЛЕХОВА Раїса Семенівна
ЦСМД
СВИНАРЕНКО Тетяна Василівна
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Іван Іванович
ОЦДТ
БОРДУКОВ Ігор Анатолійович
ДРИГЛОВА Валентина Іванівна
МОКРЕНКО Валерій Анатолійович
МОСКАЛЕНКО Оксана Володимирівна
ПРИВАЛОВ Володимир Олексійович
ЯРОШЕНКО Олександр Миколайович
ЦЗП
ЛЕБЕДЬ Людмила Михайлівна
ПОКИДЧЕНКО Ірина Миколаївна
ЦКСК
ВИСОКОС Алла Михайлівна
СТЄБАЙ Олексій Григорович
ЦФК
ШАРУДА Микола Михайлович
ЦГС
ЛИШЕНКО Олена Павлівна
МІКУЛІНЦЕВА Наталія Борисівна
Електроцех
ГОЛОВАНЬ Віктор Миколайович
ЗАВАЛІЙ Федір Миколайович
ЦВП та К
МІРОШНИЧЕНКО Віта Володимирівна
ШАХОВ Олексій Анатолійович
Цех нейтралізації
БИЧЕНКО Ольга Іванівна
Цех «Коагулянт»
БУРИК Людмила Миколаївна
Котельний цех
БАБЕНКО Олена Володимирівна
ЦЦР
КНУРЕНКО Микола Васильович
ЛЕОНСЬКА Світлана Василівна
ЦЦ КВП та А
ГОЛУБЧЕНКО Василь Олександрович
САМОЙЛОВ Євген Вікторович
ЦВТК
АНДРІЄНКО Лариса Миколаївна
ЖУЧЕНКО Олена Борисівна
КРАПИВНА Ганна Іванівна
РЕКУНЕНКО Олена Миколаївна
Залізничний цех
ГОРЯЙСТОВ Володимир Миколайович
ТЕНИЦЬКИЙ Володимир Іванович
АТЦ
БІЛОЗОР Сергій Васильович
ГЕРАСИМЕНКО Олексій Володимирович
РМЦ
КЛІЩ Василь Сергійович
МСЧ
СЛАТВИЦЬКА Наталія Анатоліївна
ВГПРЗ
ЛЕВЧЕНКО Юрій Петрович
КГХ
ЄРМАК Любов Володимирівна
ОНАЦЬКА Світлана Миколаївна
Господарська дільниця
ЗЕЛЕНСЬКА Світлана Михайлівна
Загін ВО
ЧЕРНОШВЕЦЬ Олена Василівна
З нагоди професійного свята ветеранами праці ПАТ «СУМИХІМПРОМ» стали:
По управлінню:
Галина КАРПЕНКО
Наталія ХАРЧЕНКО
Павло КУЛЬОМЗА
Людмила ПРИХОЖАЙ
Євген ФЕЩЕНКО
Валерій АЗАНІЄВ
СКЦ-4
Андрій МОЛОДЦОВ
Олександр ПАРХОМЕНКО
СКЦ-5
Валентина ФОМЕНКО
Валентин ХАРЧЕНКО
ЦСМД
Артем ГОЛОБОРОДОВ
Лілія ЗАБОЛОТНА
Наталія ОСАУЛЕЦЬ
Олександр ПЕРЕПЕЛИЦЯ
Ніна СЕМКІВ
ОЦДТ
Тетяна БОБРОВА
Яна КОЛОМІЄЦЬ
Юрій САПОЖНІКОВ
Андрій ФЕДЕНКО
Віталій ЛИСЯНСЬКИЙ
Сергій ЛИТВИНЕНКО
Віктор НЕЧИПОРЕНКО
Ольга СОКОЛОВА
ЦЗП
Людмила ДРИЖОВА
Юрій КИСЛЯК
Олександр СВЯТЕНКО
Світлана СВЯТЕЦЬ
ЦКСК
Ігор ТІЩЕНКО
Роман ЧЕРЕДНИЧЕНКО
ЦФК
Вікторія ЗУБКОВА
Іван КАЛЬЧЕНКО
ЦГС
Марина ГОЛОБОРОДОВА
Вікторія ПУШКАР
Цех нейтралізації
Світлана ТОКАРЬ
Цех «Коагулянт»
Віктор САХНЕНКО
ЦВП та К
Володимир БАБИЧ
Наталія ГОНЧАРЕНКО
Котельний цех
Валентин ГОНЧАРЕНКО
Микола ШИМКО
Електроцех
Олексій РЯБЦЕВ
Сергій УЛІЩЕНКО
Олександр ШАПОВАЛ
ЦЦР
Євген ЗАЄЦЬ
Григорій КАЛУЦЬКИЙ
Андрій ЛАГУТА
Вячеслав ЛІСНІЧЕНКО
Дмитро МАРЧЕНКО
ЦЦ КВП та А
Леонід ЖЕЛДУБОВСЬКИЙ
Олег СМИК
ЦВТК
Ганна ГЛУЩЕНКО
Алла ЗІГУНОВА
Марина КУЩ
РБЦ
Юрій ЖИЛЕНКО
Залізничний цех
Роман ГАМАЛІЙ
Анатолій ТКАЧЕНКО
АТЦ
Віталій КЛИМЕНКО
Олександр КЛІМАС
РМЦ
Сергій КЛІЩ
Олексій КУЛІШЕНКО
Інна МУСІЄНКО
Цех зв’язку
Віктор ПІСКУНОВ
МСЧ
Ірина ТВЕРДОХЛІБ
ВГПРЗ
Юрій ЄРМОЛЕНКО
КГХ
Ольга БОНДАР
Антоніна ДЕЙНЕКА
Наталія ТРОХИМЕНКО
Лабораторія метрології
Ольга ШУЛЬГА
ПК «Хімік»
Тетяна ШУЛІКОВА
Профком
Володимир БАКЛЯК