40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


Знай наших!, Трудове суперництво

У черговий раз відзнака знайшла своїх героїв.

Особ­ливо приємно, коли ці поважні люди працюють з тобою на од­ному підприєм­стві. 9 жовтня 2018 року на оч­ній оперативній нараді Володи­мир ВОЛКОВ, директор ви­конавчий ПАТ «Сумихімпром» та Дмитро ЖИ­ВИЦЬКИЙ, керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації, вручили державні на­городи почесним працівникам підприємства.

Ніні Михайлівні ШЕВЧЕНКО, апаратнику ОЦДТ, було вручено медаль «За працю і звитя­гу», якої вона удостоїлася після 39 років робо­ти на підприємстві. У далекому 1979 році юна дівчина Ніна прийшла на ПАТ «Сумихімпром», для того щоб пройти навчальну практику. Тоді вона й не здогадувалася, що поєднає своє тру­дове життя із цим місцем на довгі роки. Ста­більність, достойна заробітна плата, дружній і веселий колектив привабили дівчину, і вона вирішила залишитися тут на постійну роботу. У березні 1980 року Ніна Михайлівна влашту­валася апаратником ОЦДТ. На цій посаді вона працює й до сьогодні. У цій жінці поєдналися майстерність, відданість своїй справі, краса й неповторність.

Удостоївся висого звання «Заслужений пра­цівник промисловості України» Олександр Ле­онідович РИБАЛКА, слюсар-ремонтник ЦЦР. За плечима цього скромного чоловіка 30 років наполегливої праці на підприємстві. Його історія знайомства із «Сумихімпром» розпоча­лася в далекому 1988 році, коли він прийшов на підприємство в ЦЦР молодим практикантом. Після закінчення практики йому запропонува­ли залишитися в цеху для подальшої роботи. Олександр Леонідович не відмовився від цієї пропозиції. У серпні того ж року він приступив до виконання обов’язків слюсаря-ремонтника ЦЦР. Сьогодні він так само віддано працює у рідному цеху на тій же посаді. За ці роки Олек­сандр РИБАЛКА відточив свою майстерність, професіоналізм і став справжнім прикладом для наслідування молодим працівникам.

Увесь колектив хіміків вітає нагороджених з почесними відзнаками. Бажає вам міцного здо­ров’я, наснаги і подальшої успішної роботи на благо нашого підприємства. Нехай ваш жит­тєвий шлях буде сповнений щастям, усмішками та новими планами.

Трудове суперництво

Укотре було визначено кращі трудові колективи, які досягли високих виробничих показників у серп­ні місяці. Серед цехів основного виробництва перше місце посів ОЦДТ, на другому місці – СКЦ-5 і замикає трійку переможців – ЦФК.

Трійка лідерів другої підгрупи розмістилася так: перше місце – Автотранспортний цех, друге місце зайняв Коагулянт, а третю щабель трудових змагань посідає ЗЦ. Вітаємо усіх переможців, бажаємо їм подальших успіхів і досягнення нових професійних висот.