40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14


«Золотий» фонд Хімпрому

19 грудня 2018 року в День Святого Миколая, в Палаці культури «Хімік» відбулася зустріч ветеранів нашого підприємства. Цих шановних гостей зібрала одна радісна подія – 64-та річниця ПАТ «Сумихімпром». Для кожного ветерана – це був чудовий привід зустрітися з тими, з ким не один десяток років пропрацював пліч о пліч, поділитися новинами свого життя, згадати молоді й славетні роки, коли процвітала їхня трудова слава.

На цю знакову подію зібралося близько 100 ветеранів. У цей день для них прозвучали привітання від директора виконавчого Володимира ВОЛКОВА, голови об’єднаного профспілкового комітету Наталії КОЛЄСОВОЇ, директора з персоналу та соціальних питань Олега ТЕТЬОРКІНА, директора технічного Сергія КАРПЦОВА, начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, депутата Сумської обласної ради Віри ЛАВРИК, привітальна телеграма надійшла від голови правління Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Євгена ЛАПІНА. Усі вони висловили безмежну вдячність ветеранам за їхній неоціненний внесок у життя та розвиток нашого підприємства. Адже саме завдяки їхній багаторічній натхненній праці, сьогодні підприємство продовжує розвиватися і залишається одним із найпотужніших у хімічній галузі.

Свято було наповнене затишком і теплом, зда­валося, що одна велика родина зібралася у друж­ньому колі. Цю чудову атмосферу доповнили душевні розмови гостей свята. Заслужений пра­цівник промисловості України, Почесний хімік СРСР, орденоносець, Віктор СОННИХ у своєму вітальному слові поділився теплими спогадами про минулі роки підприємства.

Особливим це свято стало для Олександри ЦА­РЕНКО, яка 27 років очолювала відділ праці й за­робітної плати на підприємстві. Саме в цей день вона відзначала свій День народження. Привітан­ня від колишніх колег стало для неї неочікуваним сюрпризом. Іменинниця не стримала своїх емо­цій, розчулившись від такої несподіванки. Вона подякувала всім, хто розділив цей святковий вечір із нею, а також звернула увагу присутніх на проблеми сучасних ветеранів.

Неможливо уявити «Сумихімпром» без жінок. Часто на їхні плечі лягають важкі трудові завдан­ня, із якими вони справляються на раз. Так, від імені жінок привітала всіх Ніна ФЕДЕНКО, яка присвятила 40 років життя нашому підприємству, і з них – 22 роки була головою цехового комітету.

Наші ветерани із теплотою в душі й тривогами слідкують за розвитком «Сумихімпром». Яскра­вим підтвердженням цього став виступ команди директорів: Олександра КИЯ, Михайла СТЕПА­НЕНКА та Леоніда ДОЛІ. Чоловіки, як і десяток років тому, живуть проблемами підприємства, турбуються за його майбутнє. Вони зазначи­ли, що завжди готові прийти на допомогу у не­легкий час зі своєю мудрістю й досвідом. Щиру вдячність чоловіки висловили адміністрації під­приємства й профспілковому комітету за те, що не дивлячись на труднощі сьогодення, вони зно­ву і знову зустрічаються у цій залі.

Доповнили цю святкову атмосферу яскраві виступи творчого колективу ПК «Хімік». Завітав до наших ветеранів і Святий Миколай, який вручив їм солодкі презенти. Закінчився вечір ліричними й запальними піснями. Наші ветерани, не втрималися й вийшли запалювати на імпровізованому танцполі Палацу культури «Хімік». Здається, що цим людям час не під­владний. Наповнені новими емоціями, щасливі та задоволені ветерани подякували усім органі­заторам за цей чудовий вечір.

Бажаємо вам у Новому році залишатися таки­ми ж енергійними, не втрачати позитиву і щоб здоров’я з кожним роком тільки міцніло.