40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Учасник тилу відсвяткував 90-річчя!

Наступного дня після Свята Перемоги, 10 травня, відзначив поважний ювілей ветеран праці підприєм­ства Володимир Сергійович КОНДРАТЮК. Від імені трудового колективу хіміків, адміністрації та профко­му ювіляра привітали представники ради ветеранів ПАТ «Сумихімпром».

За плечима Володимира Сергійовича – довга життєва й трудова історія. Виріс у багатодітній родині, згадує як він у старій батьківській хаті вчив за столом уроки, а мама на печі в цей час народила молодшу сестричку. Війну пам’ятає уривками – до війська пішов юнаком, в один страшний сон змішалися жорстокі ворожі на­ступи, підбиті палаючі танки, криваві поранення…

На Сумському суперфосфатному заводі ювіляр працював 22 роки – брав участь у пускові цеху з ви­готовлення суперфосфату №1, будучи старшим май­стром з устаткування. Працюючи механіком цеху, дбав про створення бази нового устаткування, що сприяло збільшенню потужностей цеху. У ті часи була популярною практика обміну виробничим до­свідом, саме з цією метою Володимира Сергійовича відкомандирували до Румунії, допомогти вводити в дію хімічний завод. За успішну реалізацію виробни­чих завдань Володимир Кондратюк був удостоєний Ордену Праці Румунії, на пропозицію залишитися там працювати відмовив. Повернувся на «Сумихім­пром» і долучився до пуску цехів з виробництва двоокису титану. Виробничий досвід, отриманий на промисловому майданчику, став фундаментом для подальшої роботи на посадах головного механіка й технічного директора.

Свій 90-річний ювілей Володимир Сергійович зу­стрічає у колі тепла і любові рідних – двох доньок, чотирьох внуків та чотирьох правнуків. Бажаємо ювіляру довгих світлих років життя, наповнених енергією та радістю!