40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Успіх — його аксіома життя

Свій ювілей святкує колишній голова правління ПАТ «Сумихімпром» Микола Олексійович ТРОФИМЕНКО

Від народження йому судилося стати лідером. Адже відповідальний, справедливий, наполегливий харак­тер Миколи Олексійовича завжди вирізняв його із загалу. Тож не дивно, що цьому чоловікові вдалося збудувати блискучу кар’єру.

Ще з юних років Микола ТРОФИМЕНКО звик дося­гати поставлених цілей. Так, у 1980 році він закінчив із відзнакою Сумську філію Харківського політехніч­ного інституту. Своє життя із ПАТ «Сумихімпром» поєднав у 1982 році, коли влаштувався майстром ЦФК. А далі почав поступово підійматися кар’єрни­ми сходами: начальник цеху, заступник генерального директора по зовнішньоекономічній діяльності, ко­мерційний директор, перший заступник генерально­го директора – комерційний директор, а з 2002 року по 2007 рік – голова правління «Сумихімпром».

Багатий професійний досвід допомагав Миколі Олексійовичу знаходити шляхи вирішення вироб­ничих проблем. Так, у складні економічні часи йому вдалося вивести підприємство на лідерські позиції. Відзначився він і новаторськими здібностями. У квіт­ні 2003 року запрацювала унікальна установка з ви­робництва коагулянтів для очищення води на основі залізного купоросу. З його ініціативи «Сумихімпром» пройшов Міжнародний сертифікат і аудит за систе­мою якості й підтвердив вимоги стандарту ISO 9001- 2000, а пізніше відповідний аудит пройшла і система управління навколишнім середовищем. Це значно під­няло імідж підприємства на міжнародній виробничій арені. За час керування Миколи Трофименка ПАТ «Су­михімпром» було нагороджено за перемогу у Міжна­родному рейтингу «Золоті торгові марки».

Не оминуло визнання й самого ювіляра. За свою професійну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток хімічної промисловості Миколі ТРОФИ­МЕНКУ присвоєне почесне звання «Заслужений працівник промисловості України». Також він наго­роджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, грамотою Міністерства промислової політи­ки України, Почесною відзнакою голови Сумської об­лдержадміністрації, «Золотим знаком УСПП».

Віра в себе, чітко визначена ціль можуть утілити в життя те, що ще вчора здавалося неможливим. Усе життя Микола ТРОФИМЕНКО дотримується цієї чітко визначеної аксіоми. Сьогодні він уміло очолює ПрАТ «Сумиагропромбуд».

Тож з нагоди ювілею вся велика родина хіміків вітає Миколу Олексійовича зі святом! Бажає йому подальших професійних злетів, натхнення, родин­ного щастя й невичерпного запасу життєвих сил!