40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


ВИРІШАЛЬНІ ПЕНАЛЬТІ

Напружені футбольні матчі в рамках весняного кубку ПАТ «Сумихімпром» вирізнялися стійкістю команд та прагненням до лідерства, тому неодноразово переможці визначалися серіями пенальті.

Шість команд  хімпромівських футболістів змагалися за титул володаря Кубку з футболу ПАТ «Сумихімпром» весняного сезону. Всього команди комплектувалися представниками 14 цехів: електроцех+ЦЦ КВПтаА, ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК, РМЦ+заводоуправління+котельний, ЦГС+ЦФК, ЦЗП+СКЦ №4, ОЦДТ.

Дорога до фіналу у кожної команди була своя, комусь довелося поступитися місцем, а найнаполегливіші стійко не здавали позицій. У півфіналі під час зустрічі команд ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК та ЦГС+ЦФК  до завершення основного часу визначити переможця не вдалося. Долю фіналіста вирішувала серія пенальті. Точнішою виявилася перша команда, яка здобула лідерство з рахунком 6-7.

Другий фіналіст – РМЦ+заводоуправління+ котельний – визначився після успішної гри з ОЦДТ.

На фінальному матчі суперники взяли серйозний темп, орієнтуючись на перемогу. Основний та додатковий час закінчилися з результатом 1-1. До того ж, команда ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК була вимушена грати з кількісним дисбалансом – на етапі другого тайму та додаткового часу команда втратила за порушення одного гравця.  Та ця прикрість не завадила команді вибороти перевагу в пенальті з результатом 4-1.

Тож, почесне лідерство – за командою ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК, срібло присвоєно команді РМЦ+заводоуправління+ котельний. Кращими гравцями весняного Кубку з футболу стали: воротар Ігор ГОРЕНКО та нападаючий Сергій ЧИРКОВ.

Урочисте нагородження футболістів відбулося на полі по завершенню фінальних футбольних баталій за участю директора спортклубу Павла МОГИЛЬНІКОВА та заступника голови профкому Володимира КОВБАСИ.

IMG_7934