40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Ювілейна сторінка життєвого літопису

На початку лютого поважний 70-річний рубіж свого життя подолав Олександр Миколайович КІЙ – знакова особистість в історії ПАТ «Сумихімпром».

За 36-річний стаж роботи на підприємстві Олександр Миколайович пройшов багато професійних сходинок: від начальника зміни цеху двоокису титану до директора з виробництва, першого заступника голови правління-технічного директора. Сумлінна праця Олександра КІЯ завжди давала високі виробничі результати, тому гідно оцінена численними відзнаками та нагородами, серед яких і почесне звання «Заслужений працівник промисловості України».

За час своєї багаторічної праці Олександр Миколайович здобув найвагоміше досягнення – людську повагу! Він завжди захоплював і донині дивує оточуючих своєю оптимістичною життєвою позицією, вмінням долати труднощі, відстоювати свою точку зору.

З нагоди поважної ювілейної дати трудовий колектив хіміків надсилає Вам, шановний Олександре Миколайовичу, побажання богатирського здоров’я та невичерпного джерела енергії! Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато років, наповнених корисними справами і земними радощами.