40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


«Зоряний» на старті ювілейного відкриття

Особливе тридцяте літо в дитячому оздоровчому таборі «Зоряний» от-от вступить в свої права. Як йшла підготовка до оздоровчого сезону?

Літо-2018 для дитячого оздоровчого табору «Зоря­ний» – ювілейне! Вже 30 років поспіль табір приймає на відпочинок дітей, даруючи цілий багаж вражень та емоцій. За цей час «Зоряний» став особливим місцем, куди хочеться повернутися знову і знову, навіть якщо ти вже давно дорослий, а й досі згадуєш свій перший заїзд до табору.

До сезону оздоровлення «Зоряний» почали готува­ти ще на початку весни. Найактуальнішим питанням було виконання всіх заходів пожежної безпеки, в тому числі нових вимог і рекомендацій пожежної інспек­ції. Щоб зустріти ювілей гідно, запланували низку ре­монтних та облаштувальних робіт.

Загалом до підготовки табору долучилося чима­ло служб підприємства – ремонтно-будівельний цех, електроцех, цех зв’язку, цех централізованого ремон­ту, цех водопостачання і каналізації, персонал із цеху гранульованого суперфосфату та ін.

Як зазначив начальник РБЦ Ігор БЕРЕСТОК, його підлеглі провели повноцінний ремонт двох обідніх залів їдальні, замінили близько 300 м2 дерев’яних кон­струкцій (вікна, двері) на пластикові. Відремонтова­но 400 м2 м’яких покрівель. Новий вигляд має літня естрада, осучаснився глядацький зал.

В рамках заходів з пожежної безпеки встановлена пожежна сигналізація. Фахівці електроцеху облашту­вали зовнішню й внутрішню систему блискавкозахи­сту, здійснили ревізію електроустаткування, встано­вили й підключили контур заземлення.

Персонал цеху централізованого ремонту здійсню­вав реконструкцію корпусів, ремонт очисних споруд та встановлював протипожежні двері.

До того ж, добровільну допомогу в благоустрої табо­ру надавали голови цехових комітетів та представни­ки молодіжної організації підприємства, організував­ши спеціальні «зоряні суботники».

Трудовий колектив хіміків вдало продемонстрував свою згуртованість не лише на виробничій ниві, а і в соціальних аспектах життєдіяльності підприємства. Як результат – завдяки злагодженій і оперативній роботі всіх залучених цехів та підрозділів табір «Зо­ряний» 15 червня зустрів дітей першої зміни. Які сюр­призи чекають на гостей «Зоряної країни» та чим за­пам’ятається ювілейний сезон – читайте у наступних номерах газети.