40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Коллектив ПАО «Сумыхимпром» просит поддержки у властей о введении квот на импорт минеральных удобрений

Колектив  ПАТ «СУМИХІМПРОМ»  просить підтримки у влади щодо введення квот на імпорт мінеральних добрив

Хіміки стурбовані нинішньою тенденцією на ринку мінеральних добрив, конкурувати з закордонними виробниками стає все складніше. Відсоток імпорту став критичним, що є прямою загрозою подальшої роботи підприємств хімічної промисловості.

Щоб уникнути дестабілізації роботи хімічної галузі в країни, зберегти робочі місця, хіміки звертаються до органів державної влади з проханням знайти ефективний компроміс між учасниками ринку і ввести обмежувальні заходи на імпорт міндобрив.

Колектив та керівництво ПАТ «СУМИХІМПРОМ» звернулися з проханням підтримати позицію національного виробника до голів Сумської обласної державної адміністрації, Сумської облради, очільника міста та голови Сумської обласної ради профспілок та донести до перших осіб держави позицію підприємства.

«Ми представляємо інтереси галузі, в якій задіяні десятки тисяч співробітників. Сьогодні у ПАТ «Сумихімпром» працює понад 4200 чоловік, ми утримуємо потужну соціальну сферу (оздоровчий табір «Зоряний», санаторій-профілакторій «Олдиш», Палац культури «Хімік», медико-санітарну частину та ін..). За підсумками 2019 року, ми сплатили до бюджетів всіх рівнів майже 500 млн. грн. податків.

            Інформуємо, що сьогодні вирішується питання про те, скільки людей залишиться на своїх робочих місцях на хімічних підприємствах України буквально через півроку. Який обсяг продукції ми зможемо зробити. Вирішується питання про те, чи залишиться наша продукція на вітчизняному ринку, або наш ринок буде відданий на відкуп іноземним компаніям, а українські підприємства будуть зупинені.

Відсутність квот — це пряме рішення про надання переваг на українському ринку для іноземних компаній. Ми не просимо дотацій. Ми не просимо преференцій. Ми просимо адекватних заходів для захисту інтересів вітчизняних виробників, які є в руках у уряду», — йдеться у листах-зверненнях.